Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL

Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL (7)_Easy-Resize.com

Hettich to renomowana firma, zajmująca się produkcją zawiasów, okuć do klap, systemów szuflad, systemów prowadnic, systemów do drzwi przesuwanych, a także systemów do drzwi składanych. Posiada w swoim asortymencie także kolekcję uchwytów. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród zadowolonych klientów. 

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie zalety posiada wykorzystanie systemów do szaf?
– czym charakteryzują się systemy TopLine?
– dlaczego warto wybrać firmę Hettich?
– gdzie systemy sprawdzą się najlepiej?

Systemy do szaf – dlaczego są naprawdę świetnym rozwiązaniem?

Systemy do szaf pozwolą na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki nim możesz także tworzyć indywidualne rozwiązania dla swoich klientów. Idealnie sprawdzą się w meblach dopasowanych do nowoczesnych wnętrz, będą też świetną kontynuacją minimalistycznego trendu w designie mebli. Gwarantują także doskonałą ergonomię.

TopLine L i TopLine XL — co jest w nich niezwykłego?

Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL (9)_Easy-Resize.com

System do drzwi przesuwnych TopLine L posiada praktycznie niewidoczne elementy prowadzące i jest łatwy w montażu. Cechuje się lekkością otwierania i zamykania dzięki wbudowanej amortyzacji. Polubisz go za wygodną i precyzyjną regulację i najwyższy komfort cichego domyku. Użyjesz go do drzwi o wysokości skrzydła do 2600 i szerokości do 1500 mm. To rozwiązanie zdobyło nagrodę If Award 2019.

Z kolei TopLine XL posiada te same zalety, ale jest dostosowany do drzwi wielkoformatowych o wysokości skrzydła do 3000 i szerokości do 2000 mm. Występuje w systemie dwu, trzy i czterodrzwiowym.

Firma Hettich – wiodący producent na rynku 

Firma Hettich sprawi, że meble staną się jeszcze bardziej indywidualne i wyjątkowe. Powodem tego jest między innymi fakt, że podsuwa ona wspaniałe pomysły w zakresie wzornictwa i inne ciekawe sposoby, które będziesz mógł wykorzystać, tworząc meble dla swoich klientów. Co więcej, prezentuje ona wiele praktycznych rozwiązań i udostępnia wartościowe narzędzia internetowe.

Systemy do szaf – kiedy się sprawdzą?

Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL (8)_Easy-Resize.com

Systemy do szaf firmy Hettich sprawdzą się idealnie w meblach, które są umiejscowione w małej przestrzeni. W odróżnieniu od tradycyjnie otwieranych szaf – te otwierane w sposób przesuwany to idealne rozwiązanie, gdzie liczy się każdy, nawet najmniejszy, kawałek przestrzeni, np. korytarzach, małych sypialniach, wąskich przedpokojach. Nie zajmują one dodatkowego miejsca podczas otwierania szaf. Są bardzo funkcjonalne i okażą się doskonałym rozwiązaniem podczas codziennego funkcjonowania. Będą także ogromnym udogodnieniem w małych mieszkaniach lub kawalerkach – w miejsce, gdzie otwierałyby się drzwi, będzie można wstawić dodatkowy mebel, co w tak małych przestrzeniach jest niezwykle cenne.

Napisany przez
Więcej od Julia
Jak oszczędzać na ogrzewaniu? Wybieramy panele na podczerwień
Panele na podczerwień to doskonały sposób na zredukowanie kosztów ogrzewania.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *