Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL

Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL (7)_Easy-Resize.com

Hettich to renomowana firma, zajmująca się produkcją zawiasów, okuć do klap, systemów szuflad, systemów prowadnic, systemów do drzwi przesuwanych, a także systemów do drzwi składanych. Posiada w swoim asortymencie także kolekcję uchwytów. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród zadowolonych klientów. 

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie zalety posiada wykorzystanie systemów do szaf?
– czym charakteryzują się systemy TopLine?
– dlaczego warto wybrać firmę Hettich?
– gdzie systemy sprawdzą się najlepiej?

Systemy do szaf – dlaczego są naprawdę świetnym rozwiązaniem?

Systemy do szaf pozwolą na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki nim możesz także tworzyć indywidualne rozwiązania dla swoich klientów. Idealnie sprawdzą się w meblach dopasowanych do nowoczesnych wnętrz, będą też świetną kontynuacją minimalistycznego trendu w designie mebli. Gwarantują także doskonałą ergonomię.

TopLine L i TopLine XL — co jest w nich niezwykłego?

Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL (9)_Easy-Resize.com

System do drzwi przesuwnych TopLine L posiada praktycznie niewidoczne elementy prowadzące i jest łatwy w montażu. Cechuje się lekkością otwierania i zamykania dzięki wbudowanej amortyzacji. Polubisz go za wygodną i precyzyjną regulację i najwyższy komfort cichego domyku. Użyjesz go do drzwi o wysokości skrzydła do 2600 i szerokości do 1500 mm. To rozwiązanie zdobyło nagrodę If Award 2019.

Z kolei TopLine XL posiada te same zalety, ale jest dostosowany do drzwi wielkoformatowych o wysokości skrzydła do 3000 i szerokości do 2000 mm. Występuje w systemie dwu, trzy i czterodrzwiowym.

Firma Hettich – wiodący producent na rynku 

Firma Hettich sprawi, że meble staną się jeszcze bardziej indywidualne i wyjątkowe. Powodem tego jest między innymi fakt, że podsuwa ona wspaniałe pomysły w zakresie wzornictwa i inne ciekawe sposoby, które będziesz mógł wykorzystać, tworząc meble dla swoich klientów. Co więcej, prezentuje ona wiele praktycznych rozwiązań i udostępnia wartościowe narzędzia internetowe.

Systemy do szaf – kiedy się sprawdzą?

Nowoczesne systemy do szaf TopLine L i TopLine XL (8)_Easy-Resize.com

Systemy do szaf firmy Hettich sprawdzą się idealnie w meblach, które są umiejscowione w małej przestrzeni. W odróżnieniu od tradycyjnie otwieranych szaf – te otwierane w sposób przesuwany to idealne rozwiązanie, gdzie liczy się każdy, nawet najmniejszy, kawałek przestrzeni, np. korytarzach, małych sypialniach, wąskich przedpokojach. Nie zajmują one dodatkowego miejsca podczas otwierania szaf. Są bardzo funkcjonalne i okażą się doskonałym rozwiązaniem podczas codziennego funkcjonowania. Będą także ogromnym udogodnieniem w małych mieszkaniach lub kawalerkach – w miejsce, gdzie otwierałyby się drzwi, będzie można wstawić dodatkowy mebel, co w tak małych przestrzeniach jest niezwykle cenne.

Napisany przez
Więcej od Julia
Czas na soliter! Wybieramy drzewa od Future Gardens
Solitery to ostatnie hity w dziedzinie ogrodnictwa.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *