Nuna

nuna-nosidelko

Nuna - kim jesteśmy?

Jesteśmy technologami, projektantami, inżynierami, ale przede wszystkim rodzicami. Dla nas rodzina jest wszystkim, to z niej czerpiemy nieustanną inspirację, to ona napędza nas to bycie coraz lepszym. Znamy radości, ale również trudy rodzicielstwa, dlatego tworząc nasze produkty, skupiamy się nawet na najmniejszych rzeczach, abyście Wy mogli się skupić na wszystkich dużych… Chcemy towarzyszyć Wam w przygodzie, jaką jest rodzicielstwo i zrobić wszystko, aby była ona piękna i niezapomniana.

Nuna - gwarancja bezpieczeństwa

Ciągle opowiadamy Wam o komforcie i wygodzie, ale to bezpieczeństwo waszych pociech stawiamy na pierwszym miejscu. Tu nigdy nie znajdziemy pola na kompromis. Możecie być pewni, że żaden z naszych produktów nie opuści fabryki, zanim nie przejdzie tysięcy testów i badań opartych na najbardziej restrykcyjnych parametrach.
Aby zapewnić zgodność z normami bezpieczeństwa, nasz sprzęt regularnie poddawany jest testom w akredytowanych, niezależnych laboratoriach.

Nuna - materiały tylko najwyższej jakości

Mówiąc o jakości, nie rzucamy słów na wiatr. Sięgamy tylko po materiały najwyższej jakości i najlepiej przemyślane rozwiązania pamiętając, że są one dedykowane nie tylko Wam rodzicom, ale przede wszystkim Waszym dzieciom. W Nuna znajdziecie tylko to, co sami dalibyśmy naszym maluchom, dlatego możecie nam zaufać Jesteśmy rodzicami, też chcemy, aby nasze pociechy miały tylko to, co najlepsze. Bawełna organiczna stosowana w wybranych produktach Nuna została przetestowana i zatwierdzona zgodnie z OEKO-TEX® Standard 100, dzięki czemu możecie mieć pewność, że nasze produkty ​​są wolne od szkodliwych i alergizujących substancji. Global Organic Textile Standard certyfikuje włókna w oparciu o najlepsze praktyki w całym łańcuchu produkcyjnym, od zbioru surowców, przez produkcję odpowiedzialną pod względem środowiskowym i społecznym, aż po etykietowanie. Certyfikat GOTS™ znajdziecie na wybranych produktach Nuna. Używamy przyjaznej dla środowiska mieszanki lyocellu TENCEL ™ * z wełny merynosów, która jest miękka i naturalnie kontroluje wilgoć. Znajdziecie go w wybranych produktach Nuna, w tym w kolekcji Ellis. *TENCEL™ jest znakiem towarowym firmy Lenzing AG..

Zobacz nasz filmik: www.youtube.com 

nuna-dziecko-z-arbuzem
nuna-dzieco-lozeczko
nuna dziecko w wózku na lotnisku
nuna-wozek
nuna dziecko w foteliku
  • PUW Akpol Sp. z o.o.
  • ul. Jaśkowa Dolina 84
  • 80-286 Gdańsk
  • 796 009 997
  • nuna@akpol.com.pl