kompozycja z drewnianych obrazów na białej ścianie

Obrazy z drewna pięknym zwieńczeniem każdego wnętrza

Puste ściany same proszą się o aranżację. A nic tak nie dodaje klimatu, jak dodatki z drewna. Pasują praktycznie do wszystkich rodzajów wnętrz. Mnie najbardziej do gustu przypadły obrazy z drewna od Wood Walls. Tobie także szczerze je polecam. Dlaczego warto je wybrać?

Wood Walls – oryginalna marka dekoracji ściennych

obraz drewniany w czarnym wnętrzu z czarnymi akcentami

Wood Walls powstała na skutek poszukiwań innowacyjnego sposobu dekoracji ścian. Drewno stała się numerem jeden tej marki. Dlaczego? Bo pasuje do wielu wnętrz, nadaje im klimatu, jest naturalne, ma niesamowity kształt i fakturę.


obraz z prostymi wzorami geometrycznymi

Obraz drewniany

w modelu Modern


Wood Walls to przede wszystkim obrazy, kompozycje ścienne, a nawet panele z trwałego i solidnego drewna dębowego. Co istotne – to Ty jako klient decydujesz o barwie drewna i odcieniach dodatkowych. Tak, by obraz wpasował się w styl twojego pomieszczenia. Masz możliwość personalizacji, co bardzo mi się podoba i jednocześnie jest dla mnie całkowitą nowością. 

Dlaczego warto sięgnąć po obrazy z drewna od Wood Walls?

minimalistyczny obraz z białymi akcentami

Główna idea tej marki tworzącej obrazy z drewna to oryginalność – nie powielają ani nie kopiują dekoracji dostępnych na rynku. To świadczy o niepowtarzalności tego produktu. 

Kompozycje drewniane Wood Walls to bez wątpienia natura i ekologia – wprowadzają taki klimat do wnętrza, ocieplają go. Nawiązują do trendu eko. Są bardzo praktyczne, wykonane z drewna litego dębowego, jak i forniru. Obrazy produkowane z drewna są bezpieczna dla środowiska, co cenię sobie bardzo, bo lubię żyć w zgodzie z naturą. 

drewniany obraz z zielonymi akcentami

Obrazy są trójwymiarowe o minimalistycznym kształcie. Najbardziej spodobał mi się najnowszy model Simple 3. Idealny do pokoju dziennego. Prosty, a także minimalistyczny. Dostępny także na Twoje indywidualne zamówienie, które przygotuje projektant. Możesz być pewien, że nikt nie będzie w posiadaniu identycznego jak Twój. Drugim obrazem, który zwrócił moją szczególną uwagę jest Etnik Mini. Pięknie prezentujący się na białej ścianie. Pasuje również do pokoju gościnnego, jak i każdego innego subtelnego wnętrza. 

prosty obraz drewniany na ścianie

minimalistyczny obraz drewniany na komodzie

Prosty i elegancki

obraz w modelu Lamel


Decydując się na drewniane obrazy masz pewność, że są to ponadczasowe, modne i przede wszystkim estetyczne dodatki do wszystkich wnętrz oraz styli. Współgrają ze stylistyką industrialną, nowoczesną, rustykalną oraz vintage, a nawet z ozdobnym stylem glamour.

Zapraszam Cię na stronę Wood Walls gdzie znajdziesz te wszystkie drewniane cuda. 🙂

Pozostając w drewnianym klimacie, polecam Ci przeczytać mój artykuł o ekologicznych wnętrzach, gdzie poznasz ciekawe rozwiązania dla Twojego domu.

Ewelina Kopeć

Ewelina Kopeć

\
7

Powinno Cię też zainteresować:

Oświetlenie mebli – innowacyjne rozwiązanie z charakterem

Oświetlenie mebli – innowacyjne rozwiązanie z charakterem

Oświetlenie mebli – dlaczego tak je kochamy? Cóż, to obecnie szalenie finezyjny sposób na podkreślenie charakteru wnętrz. Jest taka firma, która rozpoczęła modę na oświetlenie szafek kuchennych metodą light lift. Ten pomysł SLS Meble został podchwycony przez innych producentów, ale czy efekt jest tak samo spektakularny?

Kolorowe kable – designerska i bezpieczna dekoracja wnętrz

Kolorowe kable – designerska i bezpieczna dekoracja wnętrz

Kolorowe kable zostały umieszczone w estetycznych i barwnych osłonach, czym niewątpliwie wzbudzają zainteresowanie. Dzięki nim zza telewizora nie wystaje już nieciekawe wyglądającą plątania czarnych kabelków czy przewody nieelegancko rozpościerające się na podłodze. Choć Ty sam tego nie zauważasz, Twoim gościom od razu może to rzucić się w oczy.