OCTIM

Octim-produkty

OCTIM - tradycyjne receptury z Warmii i Mazur

Obecnie OCTIM zatrudnia ponad 100 pracowników będąc jednym z większych pracodawców w regionie. Od momentu prywatyzacji piętnastokrotnie powiększono zdolności wytwórcze firmy. Stała modernizacja pozwoliła uruchomić nowe linie produkcyjne, dzięki czemu w ofercie spółki znajduje się ponad 40 produktów – tradycyjnego octu spirytusowego oraz octu jabłkowego, cydrowego, balsamicznego i słodowego, licznych smaków musztard oraz ketchupu.
OCTIM to od lat także certyfikowany dostawca największych światowych producentów. Współpraca z najlepszymi gwarantuje nam dostawy do największych sieci handlowych w Polsce.

OCTIM - co nas wyróżnia?

To, co odróżnia OCTIM od innych producentów musztard i octów, to pasja i zaangażowanie, które uwidaczniają się w działaniu firmy od samego początku jej istnienia. W OCTIM pracują specjaliści, którzy swój kunszt i zdolności szlifowali przez wiele lat. W swoich działaniach kierują się opracowanym dla potrzeb spółki Systemem Wartości, który gwarantuje profesjonalną obsługę klienta i zadowolenie z najwyższej jakości produktów.

OCTIM - wysoka jakość w parze z ekologią

Inspiracją do tworzenia nowych kompozycji smaków są tradycyjne przepisy Warmii i Mazur oraz ekologiczne, lokalne produkty, których jakość potwierdzają zarówno certyfikaty, jak i zadowolenie wiernych smakoszy. Do procesu produkcji trafiają tylko najlepsze zbiory, spełniające szczegółowe wymagania jakościowe. Wyselekcjonowana gorczyca to podstawa przygotowania każdej unikalnej musztardy OCTIM, a ocet jabłkowy zawdzięcza swoje unikalne właściwości produkcji tylko z polskich jabłek.

octim-produkty_ekologiczne
octim-ketchup
octim-ocet
octim-musztarda_sarepska
  • OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.
  • ul. Zielona 2
  • 11-015 Olsztynek
  • 89 519 21 01
  • 89 519 21 02
  • 89 519 21 03
  • octim@octim.com.pl