Oczyszczacz powietrza Daikin MC 55W

daikin-oczyszczanie-powietrza-w-salonie

Daikin MC55W - oczyszczanie powietrza

Czyste powietrze dzięki aktywnemu wyładowaniu jonów plazmy i technologii Flash Streamer, który deazktywuje bakterie i wirusy, w tym 99,9% wirusa SARS-CoV-2. Wysokowydajny filtr HEPA do wychwytywania drobnych cząstek kurzu, który usuwa 99% drobnych cząstek o rozmiarze od 0,1μm do 2.5μm, bez konieczności wymiany do 10 lat. Zapewnia ciszę, dzięki trybowi cichej pracy od 19 db(A). Dodatkowo jonizuje powietrze oraz posiada czujnik zapachów, który kontroluje zapachy w pomieszczeniu. Posiada certyfikaty ECARF, PZH, British Allergy Foundation.

Daikin MCK55W - oczyszczanie z nawilżaniem

Czyste powietrze dzięki aktywnemu wyładowaniu jonów plazmy i technologii Flash Streamer, który dezaktywuje bakterie i wirusy, w tym 99,9% wirusa SARS-CoV-2. Wysokowydajny filtr HEPA do wychwytywania drobnych cząstek kurzu, który usuwa 99% drobnych cząstek o rozmiarze od 0,1μm do 2.5μm, bez konieczności wymiany do 10 lat. Gwaratuje Nawilżanie i oczyszczanie powietrza w jednym urządzeniu. Bezpieczne nawilżanie technologia Streamer eliminuje bakterie z filtra nawilżającego, a wkład z jonami srebra zapewni czystość wody. Chcesz poznać wszystkie właściwości produktu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Institut Pasteur de Lille dokonał oceny skuteczności oczyszczaczy

Według testów przeprowadzonych w laboratoriach Institut Pasteur de Lille, oczyszczacze powietrza Daikin eliminują więcej niż 99,98% ludzkiego koronawirusa HCoV-229E w ciągu 2,5 minuty*. Wirus ten należy do tej samej rodziny co SARS-CoV-2, koronawirus, który wywołał pandemię COVID-19. Urządzenia te zostały także ocenione jako w 99,93% skuteczne w zwalczaniu wirusa H1N1 w ciągu 2,5 minuty*. Wirus H1N1 wywołuje pospolitą grypę. Oznacza to, że oczyszczacze powietrza firmy Daikin stanowią dodatkowy środek walki z chorobami układu oddechowego. Nasze niewielkie oczyszczacze powietrza typu plug-and-play, których skuteczność osiągnięto dzięki połączeniu filtra elektrostatycznego HEPA o wysokiej sprawności działania, wychwytującego wirusy, z następującą po nim intensywną ekspozycję na działanie opatentowanej przez firmę Daikin technologii Flash Streamer, która eliminuje wirus, mogą w znacznym stopniu przyczyniać się do redukcji ryzyka transmisji wirusów układu oddechowego.

Dlaczego warto wybierać rozwiązania Daikin?

Będąc globalnym liderem branży HVAC-R działamy w oparciu o ponad 90-letnie doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej jakości produkty i rozwiązania. Oczyszczacze powietrza Daikin podtrzymują naszą zapowiedź zagwarantowania komfortowego klimatu wewnątrz domów, biur i przestrzeni komercyjnych na całym świecie. Bazując na tradycji doskonałości technologicznej i konstrukcyjnej, nasze oczyszczacze powietrza redukują zanieczyszczenia, smog, alergeny, wirusy i pleśń, zapewniając czyste powietrze i zdrowe środowisko w pomieszczeniach. Będąc firmą zaangażowaną na rzecz ochrony środowiska, nasze oczyszczacze powietrza wykorzystują najnowsze technologie, aby zużywać mniej energii oraz redukować oddziaływanie na środowisko, zachowując przez wiele lat doskonałą sprawność działania.

Daikin - nowoczesna technologia oczyszczania

Daikin Flash Streamer to oczyszczanie powietrza poprzez Flash Streamer wykorzystuje innowacyjną technologię wyładowań plazmowych przez stabilne generowanie szybkich elektronów. Filtr HEPA usuwa 99% drobnych cząstek o rozmiarze 0,1 μm. Same włókna filtra są naładowane elektrycznością statyczną i skutecznie zatrzymują cząstki. Czujnik Triple Detection czujnik kurzu o wysokiej czułości, który odróżnia małe cząstki, takie jak PM2,5 od większych i odpowiednio reaguje. Potrójne wykrywanie: kurzu, PM2,5 i zapachu. Technologia aktywnych jonów plazmy polega na uwalnianiu jonów do powietrza podczas wyładowania i łączeniu ich ze składnikami powietrza w celu powstania związków aktywnych, jak rodniki OH o silnym działaniu utleniającym.

daikin-oczyszczanie-powietrza-bialy
daikin-oczyszczanie-powietrza-z-nawlizeniem
oczyszczacz
  • Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
  • ul Krakowiaków 36
  • 02-255 Warszawa
  • tel.: 22 319 90 00
  • office@daikin.pl