Od projektu do idealnej kuchni

Od projektu do idealnej kuchni
Kuchnia bez wątpienia jest pomieszczeniem, w którym spędza się sporo czasu w ciągu dnia.

Musi być nie tylko funkcjonalna, ale i wygodna. By te oba aspekty zostały spełnione, warto przy urządzaniu kuchni tudzież jej remoncie zakupić meble na wymiar. Dzięki temu każdy kąt oraz wnęka zostaną odpowiednio zagospodarowane, nawet w przypadku małej kuchni. Nie masz pojęcia komu to zlecić? Z czystym sumieniem polecam Ci Krzyżanowski – producent mebli. To firma wyróżniająca się nie tylko wykwalifikowanymi specjalistami, ale także posiadająca ponad 30 lat doświadczenia. Zaprojektuje wskazaną przez Ciebie aranżację meblową, doradzi a następnie wykona kuchenne meble na wymiar. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Krzyżanowski – producent mebli? W jakich kuchniach się specjalizuje?

Krzyżanowski – producent mebli – dlaczego warto zamówić u nich meble na wymiar?

Od projektu do idealnej kuchni

Ich pracownie mają zasięg ogólnopolski, co jest bardzo korzystne dla klientów. Istotny dla mnie jest także fakt posiadanej przez nich własnej hali produkcyjnej. Dzięki temu zajmują się nie tylko wykonaniem projektu mebli na wymiar, ale także i ich realizacją. To daje pewność zadbania o każdy szczegół oraz stworzenia kuchni trwałej o estetycznym wyglądzie. Muszę również wspomnieć o tym, że bardzo trzymają się terminów na wykonanie danej usługi, a do produkcji kuchni i innych mebli używają materiałów najlepszej jakości.


Kuchnia marzeń?

Z Krzyżanowskim to możliwe


W swojej pracy wykorzystują najnowsze technologie, jak fronty ze skóry, szkła a nawet kamienia, które łączą z szeroką gamą wzorów i kolorów. Są prekursorami w swojej branży, potrafią sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Liczne pozytywne opinie tylko potwierdzają ten fakt. Atrakcyjne ceny, które oferują także bardzo przyciągają moją, i nie tylko moją, uwagę. Ponadto wszystkie aranżacje wykonują pod oczekiwania i preferencje klienteli, doradzając oraz pomagając zarówno przy projekcie, jak i wykonaniu danej ekspozycji kuchennej. 

Kuchnie na miarę indywidualnych potrzeb

Od projektu do idealnej kuchni

Oferta Krzyżanowski to przede wszystkim:

  1. Kuchnie angielskie posiadają fronty z drewna litego spojonego w całość z pilastrami oraz szykownie frezowanym gzymsem. Według mnie wyglądają niesamowicie. Szczebliny we frontach z kolei są oszklone, nadając tym samym nietuzinkowej oprawy. Wiodą prym pośród innych kuchennych mebli na wymiar.
  2. Kuchnie klasyczne produkowane są ponad 30 lat. Bogate we wzory i kolory. Doświadczenie profesjonalistów w tym fachu umożliwia wykonanie nieszablonowego projektu, a później jego realizację, która usatysfakcjonuje na lata każdego klienta. 
  3. Kuchnie nowoczesne w minimalistycznym stylu z frontami ze szkła tudzież kamienia a także o wysokim połysku, które najczęściej łączy się je z aluminium bądź fornirem.

Od projektu do idealnej kuchni

Nowoczesna, klasyczna,

a może angielska?


Myślę, że mój artykuł przybliżył Ci ofertę firmy i jesteś gotowy, żeby zapoznać się z pełną ofertą TUTAJ.

Skoro przy temacie kuchennym jesteśmy, to warto również rozejrzeć się za przydatnymi gadżetami do nowej kuchni. TUTAJ poznasz jeden z nich. 🙂

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *