Ogrodowy młyn

ogordowy-mlyn-podlewanie-kwaiatow

Ogrodowy młyn - czym się zajmujemy?

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów postanowiliśmy rozszerzyć usługi świadczone przez Szkółkę Krzewów Ozdobnych Zieliński. Wspólnymi siłami stworzyliśmy projekt, który skutecznie wdrażamy w życie. A wszystko po to, aby każdy, kto chociaż odrobinę kocha rośliny mógł mieć je na wyciągnięcie ręki nie wychodząc z domu. To, co oferowaliśmy dla Państwa do tej pory to najwyższej jakości rośliny, które są pielęgnowane pod okiem profesjonalistów. Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom jak największej satysfakcji z wizyt w naszej Szkółce. Ze swojej strony zawsze zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Każdego roku poszerzamy swój asortyment roślin, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient odnalazł to, co sobie wymarzył. Poszerzając zakres naszych usług i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy możliwość zakupu dostępnego w Szkółce asortymentu przez Internet. Przed wysyłką każda roślina zostanie zapakowana z niezwykłą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo podczas transportu.

Ogrodowy młyn - najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Rośliny są uprawiane w warunkach klimatycznych Polski i zahartowane. Odpowiednio pielęgnowane w trakcie całe roku wegetacyjnego. Cechują się wysoką zdrowotnością. Kupując u nas rośliny mają Państwo pewność że zostaną spakowane z dużą dbałością o bezpieczeństwo Poświęciliśmy wiele godzin na przetestowanie różnych materiałów, a także firm kurierskich, co daje pewność, że rośliny dotrą do Państwa w całości. Rośliny wysyłamy od poniedziałku do czwartku aby nie spędziły weekendu w magazynach kurierskich.

Ogrodowy młyn - sprzedajemy tylko zdrowe rośliny!

Kupując u nas otrzymują Państwo sprawdzone i zdrowe rośliny. Jakość i zdrowotność naszych roślin potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa (PIORIN) Posiadamy indywidualny numer podmiotu profesjonalnego:PL-30/07/20138. Każda roślina otrzymuje indywidualny paszport zdrowotności.

Ogrodowy młyn - drzewa i krzewy liściaste

Krzewy liściaste sadzonki ze szkółki Ogrodowy Młyn. Sadzonki krzewów liściastych cena producenta. Sadzonki roślin liściastych są jednymi z najchętniej kupowanych przez naszych klientów. Rodzaje i odmiany roślin liściastych dobraliśmy w oparciu o warunki upraw panujące w naszym klimacie. Drzewa i krzewy liściaste urzekają swoją urodą, zwłaszcza w okresach kwitnienia. Odmienią każdy polski ogród, ogródek działkowy, a także wspaniale upiększą przestrzeń publiczną, np. w parkach, skwerach i na pozostałych terenach zielonych. Postaraliśmy się przygotować najlepsze ceny drzew liściastych sadzonek – dzięki Państwa ogrodom, nasze otoczenie się zieleni!

Ogrodowy młyn - trawy ozdobne

Trawy ozdobne sadzonki ze szkółki Ogrodowy Młyn. Sadzonki Trawy ozdobne cena producenta. Jeszcze do niedawna trawy stanowiły jedynie równo przystrzyżony trawnik za domem, murawę, która oprócz miłej dla oka zieleni nie stanowiła sama w sobie elementu kompozycji roślin. Ozdobne trawy sadzonki mają zupełnie inne zadanie – są doskonałym uzupełnieniem oryginalnych aranżacji ogrodowych, potrafią świetnie wypełnić przestrzeń wokół domu. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa sadzonki traw ozdobnych 5 popularnych i sprawdzony w naszym klimacie gatunków.

ogrodowy-mlyn-kwiaty
krzew-do-ogrodu
ogordowy-mlyn-hortensja-bukietowa-vanille-fraise
trawa-ozdobna