OgroduStyl.pl

ogrodustyl-basen-ogrod-taras

OgroduStyl.pl - sklep z wyselekcjonowanymi produktami premium do ogrodu

OgroduStyl.pl – Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem ukierunkowanym na satysfakcję naszych klientów. Od 2016 roku tworzymy sklep, w którym znajdziecie Państwo asortyment głównie ogrodowy bądź w jakiś sposób powiązany. W przeciwieństwie do popularnego w Internecie “handlu wszystkim”- staramy się kierować inną zasadą. Przedstawiamy Państwu propozycje, które w naszej ocenie są ciekawe, nietuzinkowe ale przede wszystkim sprawdzone i godne polecenia. Szczycimy się tym, że sprzedajemy produkty tylko staranie wyselekcjonowanych przez nas producentów. Oczywiście, kierujemy się subiektywnymi odczuciami ale dzięki temu macie Państwo pewność że sprzedajemy tylko takie produkty, które sami przetestowaliśmy i w naszej ocenie są one najlepsze z danej kategorii.

OgroduStyl.pl - nasza oferta prysznicy ogrodowych

Prysznice ogrodowe marki Formidra, cenionego francuskiego producenta. Prezentowane przez nas prysznice solarne przeznaczone są głównie do Państwa ogrodów, natomiast doskonale sprawdzą się również w Hotelu czy pensjonacie. Cechuje je bardzo wysoka jakość wykonania, prysznice są bardzo solidne a przy tym niesamowicie praktyczne. Prysznic ogrodowy to nie tylko prestiżowy dodatek, zapewni orzeźwienie pełniąc rolę kurtyny wodnej dostarczy niezapomnianych wrażeń i sprawi że zabawa w ogrodzie nabierze zupełnie nowego znaczenia! Solarne prysznice ogrodowe–  szczerze polecamy!

OgroduStyl.pl - baseny ogrodowe z funkcją jaccuzi

Baseny ogrodowe z funkcją jacuzzi renomowanej francuskiej marki NetSpa. Prezentowane baseny są gotowe do użycia od razu po zakupie. Rozłożenie tych ogrodowych jacuzzi to tylko 15 minut. W komplecie wraz z samym basenem znajduje się wszystko co potrzebne: pompa, mata podłogowa, pokrywa jacuzzi oraz filtr. Cechuje je bardzo wysoka jakość wykonania, niezawodność działania i wyjątkowy design.

ogrodustyl-prysznic-zielony-rozowy
ogrodustyl-prysznic-szary
ogordustyl-basen