Omegastore.pl

Omegastore.pl - Nowa technologia

Inteligentny dom przewijał się w wizjach twórców książek i filmów oraz na pokazach nowych technologii od dziesiątków lat. Wreszcie, w drugiej dekadzie XXI wieku, jego stworzenie nie jest już tak drogie, ani też tak trudne. Co ważne, dzięki szybkiemu rozwojowi technologii bezprzewodowej nie wymaga zaawansowanych instalacji i okablowywania całego domu.

Oferujemy systemy multiroom audio

Wśród elementów inteligentnego domu obowiązkowe jest centrum rozrywki, dzięki któremu za pomoca jednego pilota możemy sterować muzyką wszędzie, ale przede wszystkim – możemy wszędzie muzyki słuchać. Właśnie to oferują systemy multiroom audio – składają się one z głośników rozlokowanych w całym naszym domu, a zarządzany z poziomu smartfonu, tabletu lub komputera. Co najlepsze – przygodę z systemami multiroom możemy zacząć nawet od jednego głośnika, a później w razie potrzeb dokupić kolejne.

Funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo

Inteligentny budynek to również system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji