Onled

onled-ring-szynowy

Onled - poznaj nas bliżej

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą wraz z upowszechnieniem się na rynku technologii LED. Zwracamy uwagę na nowinki techniczne i dostosowujemy ofertę do szybko zmieniających się trendów rynkowych.
W codziennej pracy stawiamy na profesjonalną obsługę i zadowolenie klienta podczas procesu zakupu jak i po nim. Mamy świadomość różnorodności preferencji klientów i dlatego oferujemy produkty z różnych segmentów cenowych: od budżetowych po produkty najwyższej jakości z 5 letnią gwarancją. Kładziemy nacisk na to aby w każdym z tych segmentów oferować konkurencyjne ceny.
Prowadzimy sprzedaż multichannel co oznacza, że zakupu można dokonać
na stronie sklepu internetowego (zarówno poprzez komputer jak i smartfon) oraz w sklepie stacjonarnym.

 

Onled - klika słów o technologii LED

Technologia LED oparta jest na zjawisku elektroluminescencji. Cały proces polega na emisji fotonów przez substancje przepuszczające prąd elektryczny. W wyniku takiego działania powstaje nadwyżka energii, która ma postać światła.
Produkty ledowe mogą mieć różny kształt, a wszystkie składają się ze specjalnych diod. W związku z tym, że w trakcie procesu elektroluminescencji wykorzystuje się różne materiały, fale wytwarzanego światła mają rozmaitą długość i kolor.
Dzięki temu to nowoczesne oświetlenie jest tak różnorodne.

 

Onled - różnorodność produktów ledowych

Firma Onled specjalizuje się w dystrybucji średniej i wysokiej klasy oświetlenia typu LED. Oferujemy produkty do zastosowań domowych: taśmy LED, oświetlenie szynowe, poprzez idealne do biur podtynkowe panele LED, po bardzo nowoczesne i wydajne lampy przemysłowe przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych.
Warto pamiętać, że światło odgrywa niezwykle ważną rolę, ponieważ dostarcza człowiekowi ponad 80% informacji o otaczającym świecie. Prawidłowe oświetlenie pomieszczeń za pomocą światła naturalnego oraz sztucznego to zatem jeden z najważniejszych sposobów, by normalnie się poruszać i wykonywać codzienne czynności.

onled-reflektor-czarny
onled-kolorowa-lampa
onled-lampa
onled-Lampa-szynowa-LED-25W-3-Fazowa-glowne-czarna
onled-Lampa-szynowa