Oprawa sufitowa – jaką warto wybrać?

quantum led line oprawki
Oprawa sufitowa kreuje przestrzeń, równomiernie oblewa ją światłem i wprowadza do pomieszczeń przyjemnego charakteru - wystarczy tylko odpowiednie ją dopasować.  Ta od LED line zachwyciła mnie solidnym wykonaniem, nowoczesną konstrukcją i bardzo wygodnym montażem. Nie dziwi mnie więc, że jest co raz chętniej wybieranym elementem aranżacyjnym w mieszkaniach a nawet pomieszczeniach użytku publicznego.

Co produkuje LED line? 

Oprawę sufitową i oczywiście oświetlenie! Proponują najnowsze i energooszczędne rozwiązania. W ich imponująco bogatej ofercie odnajdziesz pomysły na oświetlenie domu/mieszkania, ogrodu, hal przemysłowych, a także magazynów. LED line wyróżniają produkty komfortowe, wygodne podczas użytkowania, funkcjonalne oraz innowacyjne. Dziś postanowiłam bliżej przyjrzeć się nowej serii LED line, a konkretniej oprawie sufitowej DOWNLIGHT Quantum, która do niej należy. Dowiedz się:
co ją wyróżnia?
w jakich wariantach występuje? 
jakie nowoczesne technologie w niej wdrożono?

Oprawa sufitowa idealna do wszystkich wnętrz

czujnik na suficie

Oprawa sufitowa DOWNLIGHT Quantum idealnie współgra z pomieszczeniami urządzonymi w stylu nowoczesnym i klasycznym. Źródłem światła jest w niej innowacyjna dioda COB firmy BRIDGELUX. Jej największymi zaletami są:

  • bardzo znikoma awaryjność,

  • brak efektu pulsacji

  • oraz wielopunktowej emisji światła, 

  • niewielki pobór mocy. 

Oprawa sufitowa Quantum wyróżnia się prostotą i minimalizmem, które szczególnie pokochają miłośnicy eleganckich, a przy tym estetycznych aranżacji sufitowych. Odznacza się także wysoką jakością wykonania i energooszczędnością. Produkt ten posiada innowacyjną konstrukcję oraz jest bardzo łatwy do montażu podtynkowego. Obudowa oprawy została stworzona z aluminium, co czyni ją bardzo wytrzymałą mechanicznie oraz pozwala na bardzo dobre odprowadzanie ciepła. Z kolei klosz – z poliwęglanu, który charakteryzuje niewielka waga, bardzo dobra odporność na promieniowanie UV, a także świetna wytrzymałość mechaniczna. Warto wiedzieć, że producent zapewnia na tę oprawę sufitową aż pięcioletnią gwarancję, a to ze względu na wysoką jakość w niej komponentów. 

oprawa quantum z opakowaniem

LED line

producent oświetlenia LED

DOWNLIGHT Quantum jest doskonałym i niezawodnym oświetleniem, dedykowanym w szczególności do dużych powierzchni, jak hale, biura, hotele, magazyny czy budynki użyteczności publicznej. Jest w stanie sprostować wszystkim oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.
Oprawa sufitowa Quantum jest dostępna w czterech wariantach:

  • 7W,

  • 15W,

  • 30W,

  • 40W.

Wszystkie mają zróżnicowane moce i wielkości, dzięki czemu bez problemu można dostosować je do potrzeb oświetleniowych i możliwości technicznych danego obiektu.

Jakie innowacje posiada Downlight QUANTUM? 

oprawa quantum

W oprawie sufitowej Downlight QUANTUM wdrożono serię nowoczesnych technologii. Ich zadaniem jest jeszcze większa dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Jedną z innowacji jest  FLICKER FREE™ – eliminacja niebezpiecznego dla wzroku efektu migotania światła. Oprócz tego oświetlenie QUANTUM cechuje niski poziom wskaźnika olśnienia UGR<19, dzięki czemu światło, które emituje lampa nie oślepia naszego wzroku. Także istotna w tejże oprawie sufitowej jest efektywność świetlna wynosząca 100 lm/W a także kąt świecenia na poziomie 60 stopni, które z ogromnym powodzeniem usprawniają możliwości oświetlenia wybranych przez użytkownika miejsc w danym pomieszczeniu.

oprawa quantum z bliska

Oprawa sufitowa Downlight QUANTUM dostępna jest w dwóch opcjach:
Wersja standard, która została wyposażona w zasilacz LIFUD. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia przestrzeni domowych. 
Wersja z opcją ściemniania dedykowana do biur i pomieszczeń użytku publicznego. Rozwiązanie to genialne wpisuje się w projekty optymalizujące ilość dostarczanego światła  a także oraz politykę DAILY HARVESTING.  

Oprawa sufitowa od LED line to przede wszystkim nowoczesna konstrukcja, niesamowicie elegancki design, niezwykle prosty, a także wygodny montaż oraz wszechstronne zastosowanie w pomieszczeniach domowych, biurowych czy użytku publicznego. To sprawia, że jest produktem budzącym nie tylko zainteresowanie, ale ogromne pożądanie.

Zostają w temacie około oświetleniowym, chciałabym Cię zaprosić do przeczytania “Kolorowe kable – designerska i bezpieczna dekoracja wnętrz“. Znajdziesz tam inspirację do tego jak ozdobić swój dom… kablami! 🙂

 

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Kobax — komponenty meblowe najwyższej jakości
Szukasz solidnej firmy, która produkuje i sprzedaje fronty meblowe i inne akcesoria?...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *