OPTIMA

optima-okap

OPTIMA jest producentem okapów gastronomicznych

Firma OPTIMA założona w 1989 r.  Wyspecjalizowana jest w produkcji okapów gastronomicznych i przemysłowych.
Od momentu powstania firmy intensywnie inwestujemy w nasz rozwój. Uruchomiliśmy nową linię wzorniczą profesjonalnych okapów i mebli gastronomicznych, nasz asortyment produkujemy na najnowszej generacji maszynie CNC. Działamy również jako producent mebli gastronomicznych; stołów, basenów, umywalek, szaf przelotowych, szafek wiszących, regałów, półek, nadstawek, na zaplecza kuchenne restauracji, barów, kawiarni, pizzerii , cukierni, piekarni, stołówek, przyczep gastronomicznych. Ponadto proponujemy wykonanie zleceń niestandardowych. Realizowane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

OPTIMA - nasza oferta okapów

Tworzymy wysokiej jakości rozwiązania, które pozwalają na zapewnienie odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach kuchennych. Konstrukcje odznaczają się wysoką jakością, dzięki zastosowaniu dobrych jakościowo materiałów oraz odpowiedniej budowy. Przygotowujemy okapy gastronomiczne w różnych modelach: przyścienne, centralne, trapezowe, skrzynkowe, skośne od góry. Odpowiadają określonym warunkom lokalowym oraz profilowi działalności.

OPTIMA - nasza oferta stołów i szafek gastronomicznych

Wykonujemy meble specjalne, przeznaczone do obiektów, gdzie przyrządzane są posiłki na dużą skalę. Idealnie sprawdzają się na zapleczach kuchennych restauracji, stołówek, obiektów zbiorowego żywienia. Proponujemy stoły gastronomiczne, także w wersji ze zlewem. Możemy przygotować dowolnej wielkości mebel z blatem o konkretnych, podanych przez Państwa wymiarach.
Pozwala to na optymalne dostosowanie całości do określonego wnętrza. Przygotowujemy specjalne meble do przechowywania sprzętów kuchennych i nie tylko. Tworzone przez nas szafki gastronomiczne umożliwiają również bezpieczne i wygodne przechowywanie sztućców, naczyń, garnków, patelni, jak też przyrządów kuchennych. Konstruujemy całość w taki sposób, aby zapewnić łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Ponadto zależy nam na wysokiej trwałości konstrukcji, wobec czego używamy najlepszych materiałów.

OPTIMA - nasza oferta regałów gastronomicznych

Utrzymanie odpowiedniego porządku jest jednym priorytetów w sprawnym zarządzaniu lokalem gastronomicznym.
Tworzone przez nas regały gastronomiczne umożliwiają również bezpieczne i wygodne przechowywanie sztućców, naczyń, garnków, patelni, jak też przyrządów kuchennych.
Nasze regały zapewnią lepszą organizację miejsca pracy oraz spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

okap-skrzynkowy
optima-okap-nad-zlew
szafka-trzy-zlewy
optima-szafka
optimpa-szadka-trzy-zlewy
  • F.P.H. „OPTIMA” JERZY KOWALCZYK
  • ul. Chicha 4
  • 58-200 Dzierżoniów
  • +48 748313471
  • +48 602 744 665
  • optimajk1@gmail.com