Padowski Artisan Candles

Padowski-główne

Padowski Artisan Candles - autorska marka produkująca świece

Padowski Artisan Candles zrodziło się z potrzeby tworzenia i otaczania się pięknem. Doświadczenia zbierane przez długi czas kreatywnej pracy, spotkań z inspirującymi ludźmi oraz głód nowych wyzwań zaowocowały powstaniem autorskiej marki produkującej świece. W działalności bazuję na ważnych dla mnie jako człowieka wartościach – szacunku dla środowiska, minimalizmie i wrażliwości na estetykę.
Oddając w Wasze ręce efekt moich marzeń pragnę się nim dzielić, tworząc w Waszych domach atmosferę sprzyjającą osiągnięciu wewnętrznego spokoju i równowagi.

Padowski Artisan Candles - z miłości do minimalizmu

Prosta forma to znak rozpoznawczy moich produktów. Ich naturalny wygląd sprawia, że doskonale odnajdą się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach dodając im smaku i elegancji. Każda świeca jest ręcznie odlewana w lokalnej manufakturze z wosku z upraw certyfikowanych.
Starożytni Grecy uważali, że dzieło jest wartościowe wówczas, gdy łączy w sobie etykę i estetykę. Zgodnie z tą filozofią dołożyłem starań, by stworzyć piękne dzieło. Chcę cieszyć Wasze zmysły wyselekcjonowanymi zapachami, które napełnią wnętrza zmysłowością i dobrą energią.

padowski-swieca-biala
padowski-swieca-szklana
padowski-swieca-z-drewnianym-knotem
padowski-swieca-zielona