Panele ścienne – 3 pomysły na Twoją ścianę

panele ścienne 3 pomysły na Twoją ścianę imitacja cegły
Jeżeli szukasz pomysłu na wykończenie bądź dekoracje ścienne polecam byś skorzystał z innowacyjnych propozycji firmy Nlux.

Firma oferuje nowoczesne panele ścienne z gipsu ceramicznego, które są idealną imitacją desek drewnianych, cegły, a nawet betonu. Charakteryzują się lekkością wykonania, dlatego świetnie sprawdzą się na każdym typie ścian. Dodatkowo są bardzo dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną. Łatwe w montażu, obróbce i bezpieczne dla środowiska, co jest dla mnie bardzo istotne. Panele Nlux przyczynią do powstania wielu indywidualnych aranżacji. Ozdoba na ścianę, a raczej ozdoby, które zdobyły moje serce to beton architektoniczny, cegła i panele 3D.

Beton architektoniczny

panele ścienne 3 pomysły na Twoją ścianę beton architektoniczny

Świetnie, według mnie, odnajdzie się w surowym wnętrzu jak i stylu loftowym. To płyty na ścianę o innowacyjnym designie. Cechuje je oryginalna forma idealna do wnętrz modernistycznych. W sklepie Nlux dostępne są:

  • panele na ścianę z gipsu, które do złudzenia przypominają beton, 
  • płyty tarasowe z betonu do elewacji i wystroju wnętrz, 
  • lekki beton architektoniczny. 

Ponadto te panele ozdobne otrzymasz w wielu wymiarach. Wszystko zależy od tego, jakiego efektu końcowego potrzebujesz i oczekujesz.

Cegła dekoracyjna

panele ścienne 3 pomysły na Twoją ścianę imitacja cegły

Cegła dekoracyjna bardzo często pojawia się wśród aktualnych trendów aranżacji wnętrz. Ułożenie płytek na kształt cegiełek jest dość zajmujące, żmudne, wymaga wiele czasu i pieniędzy, a przede wszystkim doświadczenia osoby je układającej. Płyty ścienne ceglane z gipsu w kilka godzin zmienią wygląd ściany na bardzo efektowny design.


3 pomysły na Twoją ścianę cegła dekoracyjna biała

Biała cegła

to świetny i uniwersalny wybór na Twoją ścianę


Muszę zaznaczyć, że cegła dekoracyjna z gipsu nie obciąża ściany, jest prosta zarówno w montażu, jak i obróbce. 

Podobają mi się modele imitujące białą i starą cegłę, zarówno z fugą, jak i bez niej. Ponadto można je w każdej chwili przemalować na odpowiedni dla siebie kolor. Model uniwersalny jednakże odnajdzie się w domowych czy biznesowych pomieszczeniach. Pasuje do biur, a jednocześnie do przedpokoju, salonów i sypialni. 

Panele ścienne 3D

panele ścienne 3 pomysły na Twoją ścianę panele 3d

Panele 3D zajmują ważne miejsce w ofercie Nlux. Wyróżnia je bogata ilość wzorów. Te panele ścienne nadają się wedle mnie do wszystkich wnętrz. Pasują do kuchni, łazienki, przedpokoju, salonu a nawet sypialni. W krótkim czasie i łatwym montażu odmienią wygląd domu bądź biura. Dzięki ich szpachlowaniu można uzyskać efekt gładkiej struktury z trójwymiarowym wzorem.


3 pomysły na twoją ścianę panel 3d czekoladka

Panel 3D

w modelu czekoladka


Szczególnie polecam panele 3D z uwagi na fakt, że można je wykorzystać na wiele sposobów – układać je pojedynczo lub jako kompozycje. Wyłożyć można nimi całą ścianę bądź tylko wybrany fragment. Dodatkowo, jeśli je zaimpregnujesz, możliwe będzie przemalowanie ich na kolor, jaki tylko będziesz chciał. Nlux zapewnia szeroką ofertę wzorów w promocyjnych cenach. Z pewnością tak, jak ja, wybierzesz coś idealnego dla siebie.

panele ścienne 3 pomysły na twoją ścianę panele 3d

Pełną ofertę firmy Nlux znajdziesz TUTAJ. Myślę, ze znajdziesz tam sporo inspiracji.

W tak pięknym wnętrzu warto też zadbać o odpowiednią atmosferę, w czym pomogą Ci odświeżacze House Detailing opisane przeze mnie TUTAJ. 🙂

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Naczynia termiczne, których nie może zabraknąć na wyjazdach
Naczynia termiczne są nieocenionymi towarzyszami wyjazdów solo bądź w grupie. Pozwalają na...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *