PANELOVE

panelove-glowne

PANELOVE – panele dekoracyjne

Witamy Cię w świecie marki PANELOVE, świecie pięknych ażurowych wzorów a także prostych form. Eleganckich detali tworzących klimat i dopełniających wnętrze niezależnie od jego stylu. Marka  powstała z miłości do pięknych ponadczasowych form, unikatowych wzorów oraz ciągłego poszukiwania nowych i udoskonalania gotowych już projektów. Nasza pracownia mieści się w Krakowie.
To tutaj powstają wszystkie panele, lustra i dekory począwszy od koncepcji, na gotowym produkcie skończywszy. Staramy się, aby każdy produkt opuszczający naszą pracownię był dopracowany w każdym calu tak, abyś mógł nim się cieszyć przez długie lata.
Mamy nadzieję, że tak jak i my poczujesz się dobrze w naszym świecie i na nowo odkryjesz potencjał swojego wnętrza.

PANELOVE - panele i dekory meblowe

W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór ażurowych paneli dekoracyjnych do rozmaitych mebli. Znajdziesz wśród nich między innymi ozdobne elementy do popularnych serii mebli IKEA, takich jak np. Malm, Hemnes, Rast, Koppang czy Besta. Dzięki dekoracyjnym detalom w prosty sposób ozdobisz fronty komód, szaf czy szafek nocnych. Proponujemy Ci również obszerną kolekcję subtelnych dekorów i pasków dekoracyjnych, które pozwolą Ci na realizację własnych pomysłów aranżacyjnych. Dzięki szerokiej palecie wzorów i możliwości wyboru kolorów, materiałów i wymiarów bez problemu dobierzesz ozdoby do niemal każdego wnętrza!

PANELOVE - panele ścienne i sufitowe

Tworzone przez nas panele doskonale sprawdzają się także w wersji makro na większych powierzchniach, takich jak ściany czy sufity. Pięknie zaakcentowana ściana będzie zdobić każdy salon, salę konferencyjną, restaurację czy hotel. Zapytaj nas o możliwość realizacji Twojego projektu, a z przyjemnością Ci pomożemy.

PANELOVE - oryginalne dekoracje do wnętrz

W naszej ofercie czeka na Ciebie również szeroki wybór oryginalnych dekoracji do wnętrz! Znajdziesz wśród nich między innymi ciekawe ozdoby ścienne, ilustracje i ramki. O przytulny charakter wystroju Twojego domu zadbają z kolei miękkie poduszki i pledy.

PANELOVE - panele na wymiar

W naszej pracowni powstaje także mnóstwo indywidualnych projektów. Każdy skrojony na wymiar według gustu i preferencji zamawiających. Jeśli masz pomysł na oryginalne wnętrze – chętnie doradzimy oraz pomożemy Ci w realizacji celu.
Zapraszamy do świata dekoracji PANELOVE, a w razie wątpliwości lub pytań, gorąco zachęcamy do kontaktu!

panelove-panel-bialy
panelove-czarny-azurowy-panel
stol-krzesla-panel-czarny
biala-komoda-z-panelem-i-lustrem
kominek-w-salonie
lazienka-panele
biala-szafa
panelove-szafa-biala-panel-lustro