Parapety wewnętrzne KOBAX, czyli jak w łatwy sposób odmienić wnętrze

Parapety wewnętrzne można nazwać funkcjonalnymi ozdobami. W pomieszczeniach pełnią ważne role, zarówno estetyczne, jak i wspomagające prawidłową cyrkulację powietrza. Swoim klientom możesz teraz zaproponować ciekawe, designerskie rozwiązania od KOBAX.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie parapety wewnętrzne oferuje KOBAX?
– w jaki sposób można je konfigurować?
– dlaczego warto rozpocząć współpracę z KOBAX?

Szeroka oferta dla wymagających

KOBAX jest producentem wewnętrznych parapetów wykonanych z MDF-u w wersji standardowej lub ze zwiększoną odpornością na wilgoć. Ta druga opcja jest szczególnie polecana do kuchni i łazienek, gdzie zużycie wody jest nieporównywalnie większe niż w salonach czy sypialniach. Parapety oferowane przez firmę mogą być standardowe lub przeznaczone do łączenia czy też całkowicie odbiegać od tradycyjnego schematu.

 

Prowadząc swój sklep meblarski doskonale wiesz, czego oczekują twoi klienci, a KOBAX jest w stanie wykonać parapety w różnych stylach — od klasycznego, poprzez nowoczesny, aż do wyjątkowo eleganckich realizacji. Możesz więc swobodnie proponować ciekawe aranżacje z wykorzystaniem modnych kolorów, wzorów i struktur.

Parapet wewnętrzny uszyty na miarę potrzeb

KOBAX udostępnia możliwość konfiguracji parapetów. Oznacza to, że bez problemu można je dostosować do koncepcji wnętrz, zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Pierwszy krok to wybór rodzaju produktu — w wersji standardowej lub wilgocioodpornej. Następnie należy wybrać grubość parapetu, od 18 do 30 mm w zależności od aktualnych potrzeb. Kolejny etap to kształt, a KOBAX proponuje ich aż 10. Wśród nich między innymi prawy i lewy do łączenia, standardowy czy z łącznikami.

 

Teraz czas na wybór krawędzi. Mają różne stopnie zaokrąglenia, a model FAZA jest ciekawie ścięty. Czeka też 5 rodzajów narożników i różne możliwości wykończenia — z wykorzystaniem folii PCV, lakierem matowym lub z połyskiem. Wystarczy przejść na stronę z bogatą ofertą kolorów, by przekonać się, że mogą być wykonane w praktycznie każdym odcieniu. Jednolite, imitujące kamień naturalny lub drewno, w minimalistycznym lub awangardowym stylu. Możliwości są w zasadzie nieograniczone.

Kobax

Producent Parapetów.

Dlaczego KOBAX?

Bo to firma z doświadczeniem, która wsłuchuje się w potrzeby klientów tak, jak ty słuchasz swoich. Proponuje nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę osobom z szeroko pojętej branży meblarskiej. Parapety to tylko część działalności, a sam widzisz, że to produkty wysokiej jakości, dostosowane do preferencji użytkowników. W artykule „KOBAX — komponenty meblowe” przeczytasz więcej na temat dostępnej oferty.  

 

Warto zapoznać się nie tylko z parapetami wewnętrznymi, ale też innymi rozwiązaniami, dzięki którym możesz proponować swoim klientom nowoczesne meble i inne elementy wyposażenia wnętrz stworzone w oparciu o innowacyjne technologie. Zaspokój swoją ciekawość i odwiedź stronę KOBAX, by odkryć ciekawe możliwości.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Lamele ścienne, czyli jak stworzyć designerskie wnętrze?
Lamele ścienne coraz bardziej zyskują na popularności. Mogą być świetnym elementem wystroju...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *