Parkiet Kaźmierczak

Parkiet Kaźmierczak - kompleksowy wystrój wnętrz

Historia naszej firmy zaczęła się w 1967 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasza firma znajduje się w Hajnówce, mieście położonym na skraju Puszczy Białowieskiej, znanym z wyrobów drzewnych.

W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług stolarskich. Z czasem oferta firmy objęła kompleksowy wystrój wnętrz w drewnie: boazerie, ozdobne sufity,  drzwi zdobione rzeźbieniami oraz ozdobnie rzeźbione stoły, ławy i krzesła.

Wysoka jakość

Obecnie firma specjalizuje się w produkcji parkietów tradycyjnych, desek podłogowych i ozdobnych parkietów dywanowych.

W 2002 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny. Miesięczna wielkość produkcji dochodzi do 6 tys. metrów kwadratowych. Zatrudnionych jest 12 osób. Większość pracowników pracuje w firmie od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych wyrobów.

Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznemu procesowi sezonowania drewna, gotowy wyrób uzyskuje wilgotność oraz dokładność obróbki zgodną z Normą Europejską EN 13226:2002 posiadającą status Polskiej Normy PN-EN 13226:2004. To sprawiło, iż możemy posługiwać się znakiem towarowym B.