Pasieka Pachniczówka 

Kim jesteśmy?

Pasieka Pachniczówka kontynuuje wielopokoleniowe tradycje pszczelarskie. Prawdziwy, naturalny miód jest od tysiącleci źródłem zdrowia. Dostarcza energii, działa antybakteryjnie, poprawia ogólną odporność. Mimo to konsumpcja miodu w Polsce wynosi mniej niż 1kg/os w skali roku. Celem naszej pracy jest zwiększanie konsumpcji miodu i świadomości społeczeństwa o jego zdrowotnych walorach.

 

Tworzymy produkty miodowe używając wyłącznie naturalnych składników. Bez konserwantów, bez barwników, bez dodatkowego cukru. Zdrowe napoje miodowe i kremy owocowo-miodowe są pierwszymi produktami, które wprowadziliśmy na rynek. Regularnie powiększa się grono stałych klientów. W opiniach Google możesz sprawdzić, że 100% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów w naszej pasiece.

 

Co nas wyróżnia ?

Nasze produkty miodowe są połączeniem wielowiekowych receptur i technik kulinarnych. Wykorzystywane w produkcji miody z własnej pasieki nie są poddawane wysokim temperaturom i zabiegom przemysłowym. Zachowują swoją konsystencję i pełnię wartości odżywczych. Dostaliśmy wiele nagród i odznaczeń potwierdzających wysoką jakość naszych produktów.

Jak smakuje ?

Naturalnie słodkie, wyjątkowe, niepowtarzalne smaki prawdziwych polskich miodów, owoców i przypraw korzennych. Zdrowe napoje Miodolada orzeźwiają i dodają energii. Owoce w miodzie zaspokajają apetyt na słodycze, w połączeniu z lekką kwasowością owoców niesamowicie pobudzają nasze kubki smakowe. Chwalą nas dzieci, młodzież szkolna i dorośli.