Perche no?, czyli eleganckie włączniki światła na miarę XXI wieku

Dlaczego nie? - tak brzmiało krótkie, ale pełne treści stwierdzenie, które zapoczątkowało produkcję autorskich włączników światła przez markę Nota Bene specjalizującą się w sprzedaży oryginalnych pstryczków z całej Europy. Wówczas została stworzona kolekcja Perche no?, cechująca się niezwykłą elegancją w modnym, minimalistycznym stylu.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym charakteryzują się włączniki światła Perche No?
– jakie możliwości konfiguracji są dostępne?
– dlaczego warto wybrać pstryczki marki Nota Bene?

Włączniki światła Perche no? - czym urzekają?

Dla marki Nota Bene to sentymentalna, bo pierwsza linia wzornicza włączników. Pstryczki Perche no? są wykonane z wysokiej jakości aluminium i solidnej stali nierdzewnej. Zostały docenione już wiele lat temu zyskując tytuł finalisty prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2009. Dzisiaj niezmiennie czarują eleganckim designem i prostą, przyjemną dla oka formą. Minimalizm gra pierwsze skrzypce w tej estetycznej orkiestrze, dlatego wspomniane włączniki światła z powodzeniem dopasujesz zarówno do klasycznych, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz.

Co wyróżnia kolekcję Perche no? Jako wielbicielka biżuterii doceniam fakt możliwości ozdobienia pstryczków kryształkami Swarovskiego i reliefami o praktycznie dowolnych kształtach. Delikatne motywy polskiej flory, a może ponadczasowy wzór Paisley? Tutaj wszystko jest możliwe, bo jedynym ogranicznikiem wyglądu włącznika jest wyobraźnia inwestora lub projektanta wnętrz. Zwróciłam też uwagę na perfekcyjne wykończenie płytki, co nadaje jej wręcz luksusowego charakteru.

Włącznik światła od Nota Bene według twoich preferencji

Kolekcja Perche no? ma wspólny techniczny mianownik – jest dostosowana do niskonapięciowych instalacji, a w przypadku instalacji tradycyjnych wystarczy dobrać do nich przekaźniki dopuszkowe. I tutaj w zasadzie kończą się podobieństwa pomiędzy pstryczkami. Każdy z nich jest tworzony na indywidualne zamówienie, zatem niepowtarzalny. Możesz samodzielnie skonfigurować poszczególne elementy, by włącznik światła odpowiadał Ci zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. 

Kryształki Swarovskiego i grawerowanie to nie jedyne opcje, na które masz wpływ. Wybierz jedną z dwudziestu wersji przycisków różniących się kolorem, kształtem i wielkością. Zdecyduj o wyglądzie ramki oraz ilości i rozłożeniu przycisków na płytce. Dostosuj całość do funkcji, jakie ma pełnić włącznik – może potrzebujesz sterować żaluzjami, lub zamontować włącznik przy gnieździe głośnikowym lub ładowarce USB? Wszystko jest możliwe 🙂

Nota Bene

Perche No

Nota Bene - wysoka jakość, design, funkcjonalność

Szukasz tych cech w przedmiotach, którymi otaczasz się na co dzień? Włączniki światła to produkty, o których nie zawsze myślimy w kontekście dekoracji wnętrz, a moim zdaniem to błąd. Zwłaszcza, gdy Nota Bene proponuje je w formie synergii wszystkich walorów, na których Ci zależy. Wystarczy wymienić dotychczasowy pstryczek na nowy, by utwierdzić się w przekonaniu, że niewielki element może stanowić najmocniejszy akcent pomieszczenia i stać się jego urokliwą biżuterią.

Dlaczego właśnie Nota Bene stało się bliskie mojemu sercu? Bo markę tworzą prawdziwi pasjonaci designu, którzy umiejętnie łączą historię rodzinną z nowoczesnym podejściem do estetyki. Zachęcam Cię do odwiedzenia strony, by poznać nie tylko kolekcję Perche no?, ale również inne linie wzornicze pstryczków zaprojektowane w rozmaitych stylach. Jestem pewna, że wśród nich czeka włącznik światła, który stworzy niezwykłą atmosferę w Twoim domu, mieszkaniu, a nawet biurze.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
BINDER-PROJEKT
Wiązary dachowe łączone na płytki kolczaste - projektowanie, wycena, realizacja
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *