Pestka Meble

pestka-kuchnia

Pestka Meble— łączymy design z komfortem użytkowania

Dla nas i dla naszych Klientów meble to nie tylko przedmioty użytkowe. To również dzieła sztuki. Tworzymy dla Państwa wyroby wyjątkowe. Naszą ofertę kierujemy do Klientów szczególnych — o najbardziej wyrafinowanym guście, doskonale czujących się w luksusowych i eleganckich wnętrzach a także w prostych nowoczesnych formach. Produkujemy ekskluzywne meble na wymiar, które charakteryzują się niespotykanym pięknem. Idealnie nadają się do wytwornych willi, pałacyków, dworków, eleganckich hoteli a także domów i mieszkań . Zatrudniamy własnych projektantów z wizją i wieloletnim doświadczeniem , to artyści — każdemu pomieszczeniu nadadzą niepowtarzalne piękno i funkcjonalność.

Pestka Meble dba o najmniejszy szczegół wykonania

Zdobyte przez nas doświadczenie oraz duże grono usatysfakcjonowanych Klientów to dla Państwa gwarancja, iż stworzone przez nas meble należą do wyrobów najwyższej klasy. Wykonujemy nie tylko pojedyncze meble dla osób prywatnych. Realizujemy również duże inwestycje — wyposażamy eleganckie hotele, biura czy stylowe zajazdy. Specjalizujemy się w aranżacji całych domów . Projektujemy także elementy wyposażenia poszczególnych pomieszczeń: biur, gabinetów, kuchni,sypialni,garderób i klatek schodowych.

Pestka Meble — poznaj nas bliżej

Stworzyliśmy zespół, któremu mogą Państwo zaufać. Nasi pracownicy to pasjonaci wzornictwa. Pod okiem właściciela firmy, Leszka Pestki, budują oni charakter firmy i jej prestiż. To spod ich rąk wychodzą najpiękniejsze wyroby: stylowe i funkcjonalne meble kuchenne i sypialniane, garderoby, gabinety, meble do salonu i jadalni , niepowtarzalna stolarka budowlana jak drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, kunsztownie rzeźbione schody a także efektowne piwniczki na wino. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy najbardziej wyszukane projekty.

pestka-stol
pestka-schody
pestka-kuchnia-biala-nowoczesna
pestka-drzwi-biale
pestka-drzwi