Petecki

PETECKI – Z myślą o Tobie i Twoim domu

Rok 1995 zapisał się na stałe w pamięci Edyty i Ignacego Peteckich. To właśnie wtedy w Łodzi powstała nieduża firma produkująca stolarkę otworową, o której dziś mówią najwięksi deweloperzy w Europie. Od pierwszych chwil było oczywiste, że nowo powstała firma nie będzie kolejną anonimową manufakturą na przedsiębiorczej mapie Polski. W założeniu miała to być firma nowoczesna, innowacyjna, wyznaczająca nowe trendy i kreująca nowe standardy w produkcji stolarki otworowej. I właśnie taka jest dziś Grupa PETECKI.

W centralnym punkcie naszych działań zawsze stoi Klient. To dla niego staramy się o najlepsze dostępne na rynku materiały i technologie. Korzystanie z naszych produktów to wygoda, przyjemność, bezpieczeństwo i komfort. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, wdrażamy nowe rozwiązania, projektujemy unikatowe na skalę europejską systemy. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel i dbamy o podnoszenie kompetencji pracowników i permanentny rozwój. Jesteśmy marką Premium, a to zobowiązuje.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Bezpieczeństwo i funkcjonalność to najważniejsze cechy użytkowe naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowały się najlepszymi współczynnikami izolacji termicznej i akustycznej. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów pozwala nam produkować okna i drzwi odporne na działanie warunków atmosferycznych. Szyby zespolone termoizolacyjne, jakie stosujemy w naszych oknach, pozwalają na znaczne zredukowanie strat ciepła w okresie zimowym. Montujemy szyby: antywłamaniowe, przeciwpożarowe (chroniące przed rozprzestrzenianiem się ognia) dźwiękochłonne, samoczyszczące (idealne na szklane dachy), dekoracyjne, czy przeciwsłoneczne. Każdorazowo dopasowujemy produkt do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wysoka jakość

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko okna i drzwi z PCV, ale także nowoczesne rozwiązania z aluminium. Profile aluminiowe dają znacznie większe możliwości. To z nich robi się konstrukcje w najbardziej nietypowych kształtach. Możemy je pokryć praktycznie dowolnym kolorem. Warto przy tym zauważyć, że aluminium jest materiałem trwałym i odpornym na korozję – będzie służyło przez długie lata i nie zmieni swojego pierwotnego kształtu. Produkujemy też inne elementy stolarki otworowej – bramy segmentowe, parapety, rolety i konstrukcje ogrodów zimowych. We wszystkich naszych projektach stawiamy na wysoką jakość i ponadczasowe wzornictwo. Z myślą o przyszłości, dbamy o środowisko.

 

Petecki-okna,drzwi.. (2)
Petecki-okna,drzwi.. (8)
Petecki-okna,drzwi.. (9)
Petecki-okna,drzwi.. (6)
Petecki-okna,drzwi.. (1)
Petecki-okna,drzwi.. (3)
Petecki-okna,drzwi.. (7)
Petecki-okna,drzwi.. (4)