Petit Deko

zdj. Fitwood

Petit Deko — talent poparty doświadczeniem

Kto lepiej niż mama wie, czego potrzebuje maluch? Rodzicielstwo to piękny czas, ale niesie ze sobą też mnóstwo wyzwań i wątpliwości. Również tych związanych z organizacją dziecięcego pokoiku. Sylwia i Marek są rodzicami i nie tak dawno sami zajęli się aranżacją pokoików dla swoich córeczek. 

Dzisiaj współpracują z wiodącymi, europejskimi markami, które oferują urocze i bezpieczne elementy wyposażenia. Wybierają produkty bezpieczne, wspierające naturalny rozwój dziecka, powstałe w sposób zrównoważony dla środowiska.

Od niemowlaka do starszaka

Szukasz miejsca, w którym możesz sprawnie kupić komfortowe meble, urocze dekoracje i przyjemne tekstylia dla dzieci w każdym wieku. Zerknij na wygodne pufy w różnych wzorach i kolorach, dywany w ciekawych kształtach, czy plakaty utrzymane w nowoczesnym stylu. Dzięki dodatkom od Petit Deko urządzisz spójne wnętrze, w którym smyk chętnie odpocznie, pobawi się i poświęci nauce.

Na te najmniejsze brzdące czekają karuzele do łóżeczka z postaciami z dżungli, morskimi stworzeniami, a nawet baśniowym jednorożcem. Zwróć uwagę na girlandy w przyjaznej kolorystyce, dzięki którym wyczarujesz harmonijny kącik dla dziecka. Warto zapoznać się też z ofertą mat do zabawy, które pozwolą na bezpieczny relaks. 

Zabawa na pierwszym miejscu!

Petit Deko powstało dzięki rodzicom i dla rodziców. Jak dobrze wiesz, twoja pociecha nie wyobraża sobie udanego dnia bez solidnej dawki zabawy 😉 Petit Deko również zdaje sobie z tego sprawę, dlatego umiejętnie łączy atrakcyjne rozrywki ze wsparciem prawidłowego rozwoju dzieci. W sklepie internetowym znajdziesz więc zabawki edukacyjne, drewniane oraz kosze i pojemniki, dzięki którym twój smyk nauczy się porządku.

Przejrzyj propozycje drewnianych bujaków i przytulanek. Nie zapomnij zajrzeć do tipi i wigwamów, w których maluchy czują się bezpiecznie i mają swoją prywatną przestrzeń. Petit Deko zaprasza do świata przyjaznego, skandynawskiego wzornictwa, które kochają wszyscy, niezależnie od wieku.