Philipiak

philipiak-garnek-kwiaty-baner

Philipiak Milano — najwyższa jakość życia

Międzynarodowa marka Philipiak Milano narodziła się w 2001 roku jako owoc niezwykle udanej współpracy rodziny Garavagliów z polskimi partnerami biznesowymi. Zainspirowany swoim doświadczeniem współwłaściciel firmy Fulvio Garavaglia postanowił nadać jej polsko brzmiącą nazwę i uczynić Polaka współwłaścicielem. Od tego momentu marka Philipiak Milano stała się synonimem luksusu i najwyższej jakości życia w Europie i w Ameryce. Sięgająca 1947 roku historia produkcji naczyń kuchennych przez włoską rodzinę Garavagliów to niezwykły przykład podnoszenia codziennych czynności do rangi sztuki. Od 1967 roku jest to również opowieść o łączeniu tradycji z nowoczesnością. Wtedy właśnie powstała nowa fabryka naczyń ze stali szlachetnej, która nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości produkty. Do dziś każde naczynie trafiające do rąk naszych klientów pochodzi z fabryki położonej na przedmieściach Mediolanu.

Philipiak Milano — garnki i naczynia

Przedstawiamy garnki z najwyższej jakości stali szlachetnej, która jest gwarancją jakości, ponadczasowości i trwałości.
Naczynia wyprodukowane zostały w naszej włoskiej fabryce pod Mediolanem, co gwarantuje ich wysoką jakość a także niepowtarzalny i wyjątkowy design. Do produkcji naczyń wykorzystaliśmy stal szlachetną Cr-Ni 18/10 – materiał niezwykle trwały i higieniczny w użyciu. Precyzja wykonania i użyte materiały zapewniają Państwu 25 lat gwarancji. Sercem każdego garnka jest wielowarstwowe dno, które kumuluje, a następnie równomiernie rozprowadza energię, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze, niezależnie od źródła ciepła.
Nasze garnki mogą być stosowane na kuchenkach, elektrycznych, gazowych, ceramicznych oraz indukcyjnych. Części wewnętrzne naczyń są satynowane, bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Ścianki zewnętrze naczyń i pokryw zachowują niezwykły blask dzięki zaawansowanemu procesowi polerowania. Pokrywa naczyń jest tak skonstruowana, aby podczas gotowania zbierała się na jej wewnętrznej powierzchni para wodna. Para skrapla się i opada na dno.

Philipiak Milano — ekskluzywna porcelana

Nowy wymiar kultury kulinarnej według marki Philipiak Milano. Firma wykreowała kulturę ekskluzywnych zestawów obiadowych, które są przeznaczone dla osób ceniących  tradycyjne piękno i harmonię. Nasza ekskluzywna porcelana  nada Państwa stołowi nutę wyrafinowania i sprawi, iż zwyczajny, codzienny posiłek staje się zupełnie nowym doświadczeniem. Porcelana firmy charakteryzuje się: doskonałą  jakością, stylem i elegancją a także trwałością i ponadczasowym wzornictwem. Dzięki kreatywności ekspertów i projektantów, a także dzięki zaawansowanej technologii produkty te stanowią doskonałe połączenie

Philipiak Milano — nowoczesna technologia w pojemnikach próżniowych

Nowoczesna Technologia Pojemniki do próżniowego przechowywania żywności z bezprzewodową pompą Philipiak Vacs.
Od wieków szukaliśmy rozwiązań jak opóźnić proces psucia się aby wydłużyć jej czas przydatności do spożycia i zmniejszyć ilość marnowanej żywności. Tuby Philipiak Vacs to odpowiedź na wyzwania, jakie stoją przed współczesnym człowiekiem. Mądre zakupy, odpowiedzialne przygotowywanie zdrowych posiłków i system bezpiecznego przechowywania produktów spożywczych to oszczędność czasu, pieniędzy i wielka satysfakcja płynąca z ochrony naszego wspólnego dobra jakim jest środowisko naturalne.

Philipiak Milano — sprzęt AGD

Nasze sprzęty pozwalają nie tylko zdrowo przyrządzać posiłki, napoje, soki ale także pozwalają na zdrowe życie. Dzięki naszym sprzętom możemy spożywać czystą wodę, oddychać świeżym powietrzem i sprzątać wyłącznie w sposób ekologiczny. Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce marki Philipiak Milano przygotujesz zdrowe, smaczne soki z warzyw i owoców. Pomyśl o korzyściach i radości jakie dają przygotowane w domowym zaciszu soki wypełnione witaminami, mikroelementami, enzymami i przeciwutleniaczami. Natomiast nowoczesne i funkcjonalne urządzenie jakim jest Filtr do wody Marki Philipiak Milano to domowa stacja uzdatniania i oczyszczania wody, dzięki  3-stopniowym systemie oczyszczania, sterylizacji i możliwość podgrzewania wody do temperatury idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz przygotowywania mleka dla dzieci.

 
porcelana-zestaw-obiadowy
classic-uchwyt
philipiak-garnek-pokrywa
wyciskarka-do-soku
philipiak-sztucce
philipiak-pojemiki-prozniowe
  • Philipiak Milano Sp. z o.o. sp. k
  • Ul. Strażacka 63/65
  • 04-462 Warszawa
  • (+48) 22 494 50 44
  • sklep@philipiak.pl