Pidida

pidida_zabawki

Pidida — poznaj nas bliżej

Pidida to polska marka produktów dla dzieci, gdzie od projektu po gotowy produkt każdy element powstaje na miejscu. Współpracujemy z polskimi grafikami oraz producentami bawełny. Dopieszczamy każdy element by cieszył oko i był przyjemny w dotyku oraz użytkowaniu.

Pidida — naszym priorytetem jest zadowolenie klientów

Komfort i bezpieczeństwo maleństwa od pierwszych dni jego życia są dla nas najważniejsze. Dlatego wybraliśmy certyfikowane tkaniny i wypełnienia, a zabawki projektujemy w taki sposób, by zmniejszyć do minimum ryzyko oderwania jakiegokolwiek elementu. Maskotki można więc zabierać ze sobą wszędzie, ku przygodzie malucha i bezpiecznie prać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Zaprojektuj własną zabawkę

Jeśli masz swoje ulubione kolory, szukasz czegoś, co idealnie wpasuję się w przestrzeń pokoju Twojego malucha i stworzy z nim spójną całość, wychodzimy Ci naprzeciw. Możesz dowolnie zmieniać kolor, personalizować dodawać napis na wybranym produkcie, przygotujemy go dla Ciebie. Stworzysz w ten sposób niepowtarzalną rzecz, która będzie wyjątkową pamiątką z dzieciństwa.

Projektujemy również indywidualne zabawki na zamówienie. Współpracujemy z przedszkolami oraz innymi markami dziecięcymi i tworzymy dla nich wzory przytulanek.

pidida_posciel-zyrafa-lis
pidida_pluszak_pies
teatime-cameo
pidida_maskotka-krowka