Piękno Stylu

Piękno Stylu - co mnie wyróżnia

Najbliższe są mi wnętrza eklektyczne, które tworzą spójną i harmonijną całość. To wnętrza z duszą i z klimatem wypełnione wyszukanymi dodatkami i detalami decydującymi o ich ostatecznym wyrazie i charakterze. Ale zawsze najważniejszy jest klient – to właśnie jego upodobania, preferencje i oczekiwania są kompasem, który prowadzi mnie do stworzenia wyjątkowego wnętrza, które będzie odbijać charakter i styl życia jego mieszkańców.

W procesie projektowym najbardziej inspirują mnie cechy stylu loftowego, boho, modern classic, a także ciepłego minimalizmu. Ważne jest dla mnie, aby wnętrze czerpało to, co najlepsze z aktualnych trendów, ale jednocześnie było ponadczasowe i równie dobrze prezentowało się nawet po dziesięciu latach od realizacji.

Moją ulubioną paletą barw są kolory ziemi, które staram się wprowadzać poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów i wykończeń. Różne odcienie brązu, beżu i szarości to moim zdaniem przepis na wnętrza opierające się upływowi czasu.

Piękno Stylu - wnętrze dopasowane pod Ciebie

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i wkładam maksimum serca i zaangażowania.

Jestem zdania, ze dobry projektant powinien wsłuchiwać się w oczekiwania klientów i odnaleźć się w każdym wnętrzarskim stylu. Ważne, aby ten styl oddawał upodobania mieszkańców, miał charakter i był skrojony indywidualnie dla nich. Na pewno daleko mi do bezdusznych i pozbawionych charakteru realizacji wielkich studiów projektowych.

Indywidualne podejście do każdego

W zależności od potrzeb klienta proponuję nową aranżację albo całkowicie nowy projekt wnętrza.

https://www.pieknostylu.pl/