Pinokio byłby zadowolony – czyli drewniane biurko, które spełni każde oczekiwania.

Pinokio były zadowolony - czyli drewniane biurko, które spełni każde oczekiwania.
Gdybyśmy mieli okazję porozmawiać z Pinokiem to na pewno przyznałby nam rację.

Są takie miejsca w naszym domu, w których spędzamy sporo czasu. Wśród nich znajdują się oczywistości takie jak łóżko czy kanapa. Postępująca technologia coraz częściej przykuwa nas jednak też… do biurek. Czas spędzany przy takim stanowisku – bez względu na wiek – rośnie i rośnie. Home office, który dotknął wielu z nas – sprawił, że praca przeniosła się do domu, często właśnie w rejony biurka. Pracując stacjonarnie, ten mebel również jest z nami. Nasze dzieci odrabiają lekcje, grają w gry komputerowe, rysują, układają puzzle czy podejmują inne aktywności również przy biurkach. Sporo tego, prawda? Bierzemy więc dzisiaj pod lupę meble od Meble z Natury – firmy, która o drewnie wie wiele. Zapraszam do lektury!

Funkcjonalność czyli ma być wygodnie!

Podstawową i ważną sprawą jest wygoda. Biurko powinno spełniać wymogi takie jak dostosowanie do wzrostu (oczywiście możemy kupić regulowane krzesło i załatwić sprawę w ten sposób, ale przy mniejszych dzieciach może być już ciężko). Nasza pozycja podczas siedzenia jest bardzo istotna – spędzając po osiem lub więcej godzin przy biurku, należy zadbać by ręce i nogi miały dobre oparcie. Kręgosłup także nie powinien być obciążany bardziej niż to konieczne. Warto więc przed wyborem stanowiska – sprawdzić jak się przy nim siedzi, a przynajmniej poznać jego parametry odpowiednią informację przekazać firmie, która zajmie się projektowaniem go. Meble z Natury to firma, która eksportuje swoje produkty m.in. do Niemiec i do Szwajcarii, a jak wiemy – są to kraje bardzo wymagające. Dostosowując się do klientów z Zachodu, Meble z Natury doskonaliły swój fach, dochodząc do perfekcji w precyzji.


Solidne i funkcjonalne

i jeszcze designerskie drewniane biurka możecie…


Wszystko pod ręką

Przy wyborze biurka istotna jest też wielkość blatu. W zależności od potrzeb powinniśmy zwrócić uwagę na jego rozmiar. Małe pomieszczenia będą potrzebowały mniejszych mebli – jeśli większość przyborów jesteśmy w stanie trzymać w szafkach – małe biurko będzie wystarczające. Jeżeli jednak nasza praca wymaga, by na naszym stole znajdowały się sterty dokumentów (jak to u nas w pracy bywa 😉 ) warto zdecydować się na rozwiązanie z większym blatem. Dzięki temu na twoim stanowisku zapanuje większy ład i porządek, a przynajmniej znajdzie się na nie miejsce ;).

Świetnym rozwiązaniem są też szafki, w które biurko może być zaopatrzone – każde potrzebne akcesorium można schować i wyciągnąć w razie potrzeby.


Solidne i funkcjonalne

i jeszcze designerskie drewniane biurka możecie…


Wykonanie na lata

Przedostatnim czynnikiem, ale bardzo, bardzo istotnym jest… jakość. Meble (nie tylko biurka) powinny być wykonywane solidnie, aby mogły nam posłużyć przez dłuższy czas, a pieniądze, które wydamy, nie zostały wyrzucone w błoto. Tutaj Meble z Natury mogą służyć jako przykład dla innych firm – tworzą swoje produkty z litego drewna, co wymaga ogromnego doświadczenia i wprawy. Pilnują produkcji na każdym etapie, co gwarantuje dopieszczenie każdego biurka oraz trwałość. Dzięki temu, że posiadają własny tartak – są w stanie zapewnić, że od początku do końca mebel zostanie przygotowany z sercem i według procedur jakościowych, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów (przypominam tu Niemcy i Szwajcarię!).

Design równie ważny

Ostatni czynnik, który biorę pod lupę to design. Meble z Natury to firma, która dynamicznie się rozwija i zdobyte doświadczenie przekłada na swoje produkty. Jednocześnie cały czas z pełnym zaangażowaniem śledzą trendy, które pojawiają się w branży wnętrzarskiej i dzięki sporej ilości zamówień orientują się w gustach klientów. To wszystko sprawia, że możecie liczyć na radę z ich strony, która zaowocuje udaną współpracą i biurkiem, które będzie dokładnie takie, jakie być powinno. Nowoczesny design to ich konik i znają się na nim jak mało kto.


Solidne i funkcjonalne

i jeszcze designerskie drewniane biurka możecie…


Podsumowanie

Solidne, estetyczne i wygodne? Takie z pewnością są biurka od Meble z Natury. Jeśli nowoczesny design to coś, co wpisuje się w twój gust – powinieneś sprawdzić ich stronę. TUTAJ zostawiam ci link. Nie należy też zapominać o tym, że otaczanie się naturalnymi materiałami bardzo dobrze wpływa na organizm. Lite drewno oprócz trwałości i swojej niewątpliwej urody – świetnie będzie współgrać z naturalnym wnętrzem.

Jeśli jesteś zainteresowany – możesz zamówić sobie takie biurko TUTAJ.

Napisany przez
Więcej od Małgorzata Walter
Kontakt
[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *