Plus-art

plus-art-stol

Puls-Art – co oferujemy?

Na naszą ofertę składają się produkty, które z jednej strony są praktyczne i użyteczne, z drugiej – stanowią minidzieła sztuki. Dzięki temu chętnie są używane przez odbiorców i spełniają swój cel: uczą i bawią. Wszystkie produkty dostępne w katalogu tworzymy samodzielnie, poczynając od pomysłu, poprzez projekt a na realizacji kończąc, dlatego każdy z nich jest unikatowy i oryginalny. Nasza propozycja jest bardzo zróżnicowana, tak jak różne są potrzeby klientów.  Misja Puls-Art wykracza daleko poza utarte standardy firm reprezentujących tę branżę. Powstaliśmy, by uczyć, edukować i podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa, a tym samym chronić to, co jest na Ziemi najcenniejsze – naturę. W takim ujęciu nasz cel zbieżny jest z tym, który przyświeca nadleśnictwom, parkom narodowym i krajobrazowym, ośrodkom edukacji leśnej i ekologicznej, urzędom miast i gmin… By go osiągnąć, używamy jednak zupełnie innych narzędzi..

Puls-Art uczy wrażliwości

W dzisiejszych czasach edukacja ekologiczna czy przyrodnicza jest niezmiernie ważna, ponieważ kształtuje świadomość dzieci. Dzięki niej najmłodsi dowiadują się, jak należy dbać o środowisko naturalne. Proponujemy wyłącznie materiały dydaktyczne pomagające kształtować dziecięcy światopogląd. Produkty z kategorii edukacja leśna pomagają w zrozumieniu podstawowych zasad poprawnego zachowywania się w lesie oraz zasad ochrony zwierząt i roślin leśnych, a z kategorii edukacja artystyczna zwiększają wrażliwość maluchów na piękno i sztukę. Pomoce szkolne firmy Puls-art, plansze edukacyjne i barwne ilustracje dla dzieci sprawią, że maluchy jeszcze chętniej będą uczestniczyły w zajęciach. Materiały edukacyjne pobudzą kreatywność uczniów, podniosą ich koncentrację oraz poszerzą zainteresowania.

Puls-Art wyśmienite materiały dydaktyczne

W ofercie Puls-Art znajdują się produkty, które są wyśmienitym przewodnikiem po świecie przyrody. Oferowane tutaj gry edukacyjne dla dzieci to połączenie nauki i zabawy. Sprawdzą się doskonale w przedszkolach i szkołach, ale także w domowym zaciszu. Celem materiałów dydaktycznych i gier jest przekazanie podstawowej wiedzy dotyczącej otaczającego nas świata zwierząt i roślin. Ciekawe informacje w połączeniu z pięknymi ilustracjami pozwalają utrwalić wiedzę zdobytą podczas zajęć z edukacji przyrodniczej.

plus-art-lamiglowka
plus-art-gra
plus-art-drzewa
plus-art-domino