Płytka ścienna w najmodniejszym kolorze sezonu

zielona płytka ułożona na stosiku różnokolorowych płytek
Szukasz niepowtarzalnej płytki ściennej, która ozdobi ściany Twojego przedpokoju, salonu bądź łazienki?

Która będzie prawdziwym cudem aranżacyjnym? Chciałabym Ci przedstawić fanatyczną płytkę cegiełkę w kolorze butelkowej zieleni od Terradeco. Można się pokusić o określenie jej jako iście królewskiej. To najmodniejsza barwa tego i nadchodzącego sezonu. Elegancka, połyskująca, a także zaskakująca. Doda uroku w każdym wnętrzu. Konkretniej mowa tu o niezwykłej płytce ściennej MARAZZI LUME GREEN LUX słynnej marki Marazzi, która jest doskonałą, ekskluzywną ozdobą nowoczesnych aranżacji i nie tylko. Każda płytka ścienna marki Marazzi wyróżnia się wysoką jakością i włoskim stylem. Do ich produkcji wykorzystuje się najnowsze technologie.

Płytka ścienna MARAZZI LUME GREEN LUX – najbardziej pożądana ciegiełka aranżacyjna

zielona płytka leżąca na takiej samej w niebieskim odcieniu

Płytka ścienna Lume Green Lux utrzymana w modnym kolorze szmaragdowej zieleni jest jedną z najbardziej luksusowych i najchętniej wybieranych. Co w niej przyciąga? Magiczna, głęboka barwa zieleni, która wręcz magnetyzuje. Błyszcząca powierzchnia sprawia, iż ta płytka ścienna mieni się, jak szmaragdy w najozdobniejszej koronie. Jedno spojrzenie wystarczy, by się w niej zakochać.

Nie ma równie pięknej płytki ściennej wśród dostępnych propozycji na rynku. Przede wszystkim w tak wyjątkowym, najmodniejszym kolorze butelkowej zieleni. To on sprawia, że cegiełka będzie błyszczeć we wnętrzu, stanie się jego dominującą częścią. Jest tylko jedno ale. Mianowicie bardzo ostrożnie należy dobrać do niej elementy dekoracyjne. Dlaczego? By dać jej pełne pole do  popisu i podkreślić w pełni urok tej niespotykanej płytki ściennej. 


zielona płytka ułożona na stosiku różnokolorowych płytek

Lume Green

oraz inne kolorowe płytki


Do jakich wnętrz warto zaprosić płytkę ścienną Lume Green Lux?

brzeg zielonej płytki ceramicznej

Elegancka aparycja tejże płytki ściennej idealnie wpisuje się w minimalistyczne trendy. Meble utrzymane w prostym stylu, a także oryginalne dodatki podkreślą jej piękno. Doskonale będzie współgrać z metalowymi, srebrnymi i złotymi elementami. Aczkolwiek chętnie także wchodzi w interakcje z wszystkimi odcieniami beżu, bielą czy kością słoniową.

Co ważne – płytka ścienna Lume Green Lux odnajdzie się we wszystkich większych wnętrzach. Choć pasuje także do niewielkich łazienek, ale tu należy uważać. Musi być koniecznie skomponowana z jasną powierzchnią. Jednakże jest tak urocza, luksusowa i doskonała, że zasługuje na pochwały każdego dnia. Przedpokój i salon będą do tego znakomitym miejscem.


zielona płytka leżaca pod taką samą w odcieniu niebieskim

Płytki ceramiczne

w modelu Lume Green


Lume Green oraz inne wspaniałe płytki znajdziesz na stronie sklepu – Terradeco, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ich asortymentem. 🙂

TUTAJ opisywałam już jedną z ciekawszych płytek innej marki, więc zapraszam Cię również do lektury.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *