PMdesign

pmDesign-salon

PMdesign — pomagamy tworzyć przyjazne wnętrza

Aranżacja wnętrz i terenów zewnętrznych wymaga nie tylko odpowiedniego wyposażenia. Jej ważnym elementem oraz dopełnieniem całości są detale wykończeniowe i dekoracyjne. W minimalistycznych, industrialnych czy nowoczesnych aranżacjach ważne miejsce zajmują nietypowe materiały. Zalicza się do nich również beton architektoniczny. Materiał ten wyróżnia się wysoką trwałością oraz stwarza szerokie możliwości tworzenia rozmaitych form. Dzięki temu może być wykorzystany do produkcji parapetów czy elementów wewnętrznej zabudowy, jak i do tworzenia skrzynek na kwiaty czy pojemników użytkowych.

PMdesign — zobacz, czym się zajmujemy

W PMdesign zajmujemy się produkcją, dystrybucją, sprzedażą i montażem elementów z betonu architektonicznego i metalu. Chcemy dostarczyć kompleksowych rozwiązań, które sprawdzą się w Twoim otoczeniu, wykorzystane do tworzenia estetycznych i funkcjonalnych stylizacji. Oferujemy: płyty ścienne i elewacyjne, płyty ogrodowe, blaty i parapety, artykuły wystroju wnętrz i inne elementy dekoracyjno-wykończeniowe. Świadczymy też dodatkowe usługi, w ramach których wykonujemy profesjonalny montaż nadruki na betonie metodą UV, czy odciski.

PMdesign — kilka słów o naszej firmie

Nasza firma powstała z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.
Wiemy, że remont czy wykańczanie mieszkania lub domu to nie lada wyzwanie. Szczególnie, wtedy, gdy chcesz stworzyć swoją wyjątkową przestrzeń, a ceny i podejście „fachowców” zdecydowanie zniechęcają do działania. Jeśli, podobnie jak my, NIE godzisz się na kompromis pomiędzy jakością i ceną, (w końcu chodzi o Twoje wymarzone lokum!), dobrze trafiłeś/ trafiłaś.

pmDesign_szafka
pmDesign_sypialania
pmDesign_sciana_szara_betonowa
pmDesign_dom
pmDesign_donice_betonowe
pmDesign_podjazd_samochodowy
pdDesign_kafelki