Poliszklarnia

poliszkalrnia szklarnia

Poliszklarnia - idealna szklarnia dla każdego ogrodnika

Nasza firma Poliszklarnia zajmuje się sprzedażą szklarni już od ponad 3 lata, w tym czasie udało nam się stworzyć silny i doświadczony zespół, który zawsze pomoże dokonać odpowiedniego wyboru, zamontować szklarnię. Cieszymy się zaufaniem, gdyż jesteśmy otwarci, uczciwi i dbamy o swoją reputację w oczach klientów. Na naszej stronie można znaleźć duży wybór szklarni i akcesoriów do nich. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, jaka szklarnia jest ci potrzebna, chętnie udzielimy pomocy w postaci bezpłatnej konsultacji.

Doświadczony zespół

Nasz zespół – to zgrana grupa profesjonalistów nastawionych na sukces i osiąganie wysokich wyników! Naszym priorytetem jest dążenie do ciągłego podnoszenia jakości obsługi. Regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych i wystawach, co pozwala nam nawiązywać nowe kontakty partnerskie i śledzić za innowacjami w danej dziedzinie.

Gwarancja trwałości

Oferujemy wyłącznie certyfikowany poliwęglan z gwarancją eksploatacji 10 lat. W rzeczywistości ten materiał może posłużyć dłużej niż jedno dziesięciolecie, ponieważ wyróżnia się bardzo wysokimi parametrami technicznymi – wyjątkową wytrzymałością, lekkością, specjalną warstwą chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym. Nabywając u nas nie tylko szklarnie, ale również poliwęglanowe profile, niezbędne elementy mocujące – samowiercące wkręty, podkładki grzybkowe, taśmy wykończeniowe, możecie być pewni wysokiej jakości montażu konstrukcji z poliwęglanu. Stelaże będą wytrzymałe i niezawodne, a arkusze – stać równo i długo.

Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli zdecydujesz się zostać naszym klientem.

Z nami zaoszczędzisz swój czas

Montaż to najtrudniejszy, ale i zarazem nieodłączny element zakupu szklarni z poliwęglanu. Wszystkie stelaże szklarni poliwęglanowych posiadają szczegółową instrukcję, dotyczącą ich złożenia i montażu. Każdy, nawet osoba niedoświadczona, może zmontować szklarnię samodzielnie. Ale, jeśli cenisz swój czas i nerwy lub po prostu chcesz otrzymać już gotową szklarnię, to możesz zamówić wybraną szklarnię wraz z dodatkową usługą montażu „Pod klucz”. Co oznacza, że to my zmontujemy szklarnię z poliwęglanu za ciebie. Na naszej stronie znajdziesz również porady dotyczące montażu szklarni, przeczytaj i sprawdź, których błędów należy unikać podczas samodzielnego montażu.

poliszklarnia_szklarnia_ogrod
poliszklarnia_szklarnia_ogrod
poliszklarnia_szklarnia_pomidory