Polskie Solitery

Polskie-Solitery-ogrod

Polskie Solitery – stwórz ogród w dowolnym stylu!

Polecamy dekoracyjne trawy, różaneczniki zachwycające kwiatami w wielu barwach, drzewa i krzewy owocowe do polskich sadów oraz ozdobne formowane drzewka bonsai. Wszystkie dostępne sadzonki dokładnie opisujemy, abyś mógł wybrać gatunki wyłącznie dopasowane do stopnia nasłonecznienia, żyzności i wilgotności gleby oraz warunków przestrzennych. Zapoznaj się z naszą kolekcją i zamów rośliny soliterowe, które upiększą Twój własny skrawek zieleni.

Masz wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem sklepu – doświadczeni pracownicy doradzą Ci, jak wybrać idealne drzewa oraz krzewy i cieszyć się ich wyjątkowymi walorami.

Czym są solitery?

W ogrodnictwie oraz dendrologii soliterami określa się rośliny dużych rozmiarów stojące na otwartym terenie, które wyróżniają się szczególnymi cechami – np. walorami ozdobnymi w postaci kwiatów lub nietypowym zabarwieniem liści. Dzięki temu drzewa soliterowe efektownie zdobią przestrzeń przez cały rok – zarówno podczas okresu kwitnienia i owocowania, jak i podczas zimniejszych pór roku. Solitery to jedna, wyeksponowana roślina, obok której trudno przejść obojętnie. Takie okazy można spotkać nie tylko na posesjach prywatnych, ale również w przestrzeni miejskiej lub podmiejskiej.

Największe z drzew soliterowych mogą osiągać rozmiary przekraczające 12 metrów.

Polskie Solitery – nasza oferta drzew soliterowych

Polecamy szeroki wybór gatunków drzew rodzimych i egzotycznych, które osiągają rozmiary przekraczające 12 metrów wysokości.

Mają w pełni uformowane korony i dekoracyjny charakter. Dorosłe drzewa soliterowe sprzedajemy wraz z pryzmą ziemi, aby lepiej zaadoptowały się na nowych stanowiskach. Zakupione sadzonki dowożone są prosto do klientów z Poznania i okolic — za dodatkową opłatą możliwe jest dostarczenie roślin na obszarze całej Polski. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w nasadzeniu. Sprawdź nasze kolekcje roślin, których ceny rozpoczynają się już od kilkunastu złotych za sztukę. Zapoznaj się z promocjami. Polub nasz profil Facebook i bądź na bieżąco z nowościami, rabatami i zniżkami.

Polskie-Solitery-drzewo-z-duza-korona
Polskie-Solitery-tuje
Polskie-Solitery-drzewo-w-donicy
Polskie-Solitery-drzewo
Polskie-Solitery-krzaki
Polskie-Solitery-drzewo-lisciaste