Polskie Świece

swieczka-czerwona

Polskie Świece - dostarczamy ciepła świec do domów w całej Polsce

Sklep internetowy hurtowniaswiec.pl jest częścią grupy Polskie Świece. Dzięki współpracy bezpośrednio z producentami oferowane przez nas towary są w możliwie najniższej cenie. W ofercie posiadamy szeroki wybór świec klasycznych, sojowych, zapachowych, podgrzewaczy, ale również dodatków takich jak świeczniki, kominki i dyfuzory.

Polskie Świece - aromaterapia

W naszej ofercie posiadamy produkty do aromaterapii: kominki, olejki, dyfuzory, tarty oraz woski sojowe. Posiadamy duży wybór olejków zapachowych. Olejki zapachowe to kolejna z propozycji na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery bawiąc się zapachami. W 10 mililitrach zamknięto aromat w dużym stężeniu który po uwolnieniu szybko nada pomieszczeniu przyjemnego zapachu. Wzorów i materiałów kominków jest mnóstwo – ceramiczne, drewniane, metalowo szklane – w stylu współczesnym, ze smokami, buddą, przypominające starożytne ruiny czy po prostu sówki i serduszka – każdy znajdzie coś dla siebie. Dyfuzory zapachowe to nowoczesna, elegancka forma perfumowania wnętrz. Subtelny aromat zamknięty w szklanej kwadratowej buteleczce delikatnie nasyci wnętrze w salonie, łazience czy w sypialni. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi może spełniać również formę dekoracji.

Polskie Świece - świece zapachowe

Świeca w szkle to jedna z najpopularniejszych form roztaczania zapachów na świecie. Oferowane przez nas świece w słoju to efekt połączenia miłości do świec, zapachów oraz wieloletniego doświadczenia. Świece wypalają się do końca, zachowując swój niepowtarzalny zapach przez cały okres palenia. Wszystkie świece są produkowane w Polsce z najlepszych surowców o doskonałej jakości, tworzonych z pasją od 20 lat. Każdy aromat tworzony jest z naturalnych ekstraktów zapachowych i olejków eterycznych. Natomiast świece stearynowe charakteryzują się piękną krystaliczną strukturą. Oferowane przez nas świece w szkle odznaczają się pięknym zapachem, który u nas jest standardem.

Polskie Świece - świece sojowe

Oferowane przez nas świece sojowe są piękne dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem sojowym, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia drewniany knot, który zapewnia równomierne wypalanie oraz przyjemnie “pyrka” gdy płonie.

swieca-roznowa
polskie-swiece-rozowa swieca
polskie-swiece-swieca-szklo
czarna-swieca