POPPYWORKS

poppy-works-stol-jadalnia

POPPYWORKS to połączenie tradycji i nowoczesności

Firma Poppyworks została założona w 2012 roku przez architekta – Bartłomieja Makowskiego. Poppyworks to połączenie tradycji i nowoczesności. Naszym celem jest przekazanie pasji i precyzji charakterystycznej dla dawnych rzemieślników i zamknięcie ich w nowoczesnej formie.

POPPYWORKS - stawiamy wyłącznie na naturalne materiały

Używamy wyłącznie naturalnych materiałów – drewna, stali, szkła, czasem kamienia. Większość naszej pracy wykonujemy własnymi rękami. Zwracamy szczególną uwagę na dobór powłok ekologicznych – woski, farby, oleje. Często korzystamy z przedmiotów i materiałów, które przeszły już młodość – odrzucone, skazane na zapomnienie. Unikamy udawania, nie oszukujemy czasu ani natury – nie staramy się zatuszować jakichkolwiek wgnieceń czy pęknięć wynikających z wieku lub zmęczenia drewna.

POPPYWORKS - piękno ukryte w minimalizmie

Inspirują nas proste formy, minimalistyczny design z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów, czasem wzbogacony elementami technicznymi lub industrialnymi. Wierzymy, że to czyni nasze meble naprawdę wyjątkowymi. Łączymy funkcjonalność z  z harmonijnym i klasycznym designem.

poppy-works-stol-metalowa-noga-drewniany
poppy-works-stol
aspen-solid-oak-dining-table-by-poppyworks
poppy-works-bialy-drewniany-stol