Porcelana24

porcelana24-talerz-niebieski-wzor

Porcelana24 — sklep online?

W wygodnym sklepie internetowym czekają wysokiej jakości serwisy obiadowe, porcelana na sztuki, zestawy stołowych sztućców oraz inne elementy wyposażenia kuchni. Wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane, by trafiać w nawet najbardziej wysublimowany gust użytkowników. Stylowe zestawy talerzy obiadowych polecamy do restauracji i hoteli, w których ceni się dobry gust i satysfakcję Klientów.

Porcelana24 — co nas wyróżnia

Sklep poleca swój bogaty asortyment nie tylko fanom tego wykwintnego wyrobu w klasycznej formie. Mnogość motywów i kolorów powoduje, że coś dla siebie znajdzie fan nowoczesnych rozwiązań. Zarówno tych pełnych wzorów, jak i minimalistycznych. Porcelanowe filiżanki czy całe komplety to też ponadczasowe pomysły na prezenty, które szczególnie ucieszą młodych małżonków czy miłośników tego szlachetnego materiału.

Porcelana24 — wyjątkowy asortyment

To miejsce idealne dla osób kochających luksus, wytworny styl, a zarazem funkcjonalność polskiej porcelany, która ma mnóstwo zalet. Największymi są niezaprzeczalnie atrakcyjny wygląd, styl i estetyka wykonania. Serwisy i zastawy są niezastąpioną dekoracją stołu podczas rodzinnych przyjęć czy imprez okolicznościowych. Podkreślają charakter i wyjątkowość tych spotkań. Prawidłowa konserwacja porcelany pozwala zachować jej piękno na lata.

Porcelana24 — niezwykłe zdobienia

Wszystkie kolekcje oferowane w sklepie są zdobione przyciągającymi okno motywami, niespotykanymi reliefami i delikatnymi obwódkami. Lśniące, luksusowe, estetycznie wykonane. Bardzo praktyczne. Idealne na każde domowe przyjęcie, spotkanie z najbliższymi, imprezę okolicznościową. Będące doskonałym pomysłem na podarunek. Przez co nadają się do użytku profesjonalnego w branży gastronomicznej. A także domowego, jak i podczas imprez w ogrodzie. Bezpieczne, wytrzymałe, praktyczne, higieniczne, nadają się mycia w zmywarce. Precyzyjnie wykonane, dopracowane w najmniejszych szczegółach.

szary-talerz-zlote-brzegi
porcelana24-talerz-wzor-czerowno-zloty
szary-komplet-wzor
porcelana24-filizanka
porcelana24-talerz-bialy
porcelana24-talerz-marmur-bialy-czarny-zloty-wiedelec-noz