PORJUN

porjun-sauna

PORJUN - klika słów o naszej firmie

Swoją działalność prowadzimy od 2016 roku, a sumiennością i uczciwością chcemy zyskać nowych klientów.
Zajmujemy się przede wszystkim: baliami ogrodowymi z pełnym wyposażeniem, akcesoriami do saun, gotowymi elementami do budowy saun. Sprzedajemy produkty znanych producentów jak Harvia, Sawo, Eos, Sentiotec, Tylo, Rento itp. Oferujemy również produkty naszej produkcji takie jak abażury, zagłówki, podesty, ławki itp.
Doświadczenie zdobyte przy produkcji saun pozwoliło nam poznać potrzeby klientów, oraz produkty, które oferujemy. Nie jesteśmy tylko sprzedawcami, lecz większość z oferowanych produktów montowaliśmy w saunach i używaliśmy osobiście.
Dzięki temu możemy doradzić wedle naszej wiedzy i doświadczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest sukcesywnie powiększana. Jeśli nie mamy w ofercie tego co potrzebujesz, skontaktuj się z nami a sprawdzimy czy jesteśmy w stanie to dla Ciebie zorganizować.

Dlaczego warto postawić na drewniane balie ogrodowe?

Chęć posiadania strefy relaksu w przestrzeni na zewnątrz budynku nie musi kończyć się na planach – zwłaszcza, że producenci balii ogrodowych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Obecnie sauny i balie ogrodowe są dostępne od ręki, a dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo w trakcie korzystania. Drewniane balie ogrodowe z wkładem poliwęglanowym to bardzo dobry wybór, ze względu na fakt, że balia taka jest bardzo wygodna, mieści mniejszą ilość wody niż tradycyjna beczka, co w efekcie przekłada się na ekonomiczność posiadania drewnianej balii do ogrodu. Można ją wyposażyć w różne opcje, dzięki czemu jeszcze bardziej sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

PORJUN - przydatne akcesoria do zbudowania sauny fińskiej

Większość osób, które zawsze marzyły o posiadaniu prywatnej sauny zadaje sobie pytanie – jak zbudować saunę w domu? Często towarzyszy im także poczucie, że akcesoria do budowy sauny to skomplikowane elementy, których obsługa wymaga konkretnych umiejętności. Nic bardziej mylnego – wystarczy nabyć odpowiednie wyposażenie, aby przekonać się, jak zbudować saunę w prosty sposób.
Najważniejszą rzeczą w saunie poza piecem jest dobór odpowiedniego materiału do jej wnętrza. W tym przypadku warto postawić na właściwą boazerię do sauny. Standardowymi akcesoriami i materiałami do budowy saun, dzięki którym pomieszczenie zyska na funkcjonalności, są również szklane drzwi do sauny parowej, oraz różnego rodzaju klamki, ponieważ tylko te odpowiednio dobrane będą mogły pełnić swoją funkcję. Do budowy sauny wykorzystuje się różne materiały, technologie, w zależności od jej rodzaju, oraz miejsca, w którym się znajdzie. Sucha sauna w domu jak i wykonanie tego typu pomieszczenia, wymaga innego wyposażenia i wykonawstwa niż projekt sauny wewnętrznej czy zewnętrznej. Przy wyborze elementów do zbudowania sauny parowej należy stawiać przede wszystkim na profesjonalne akcesoria, żeby zapewnić sobie komfort użytkowania sauny na dłużej.

klepsydra-do-sauny
podest-do-sauny-akacja-porjun
zestaw-akcesoriow-do-sauny
porjun-olejek-do-sauny