PotPotStudio

pot-pot-studio-misy

PotPotStudio - kilka słów o nas

PotPotStudio to miejsce, w którym na nowo odkryjesz fascynację sztuką użytkową oraz ręcznie wykonywanymi wyrobami.
Prowadzony przez nas sklep z ceramiką został stworzony z pasji oraz zamiłowania do tego typu produktów. Wytwarzane przez nas naczynia handmade inspirowane są otaczającą naturą oraz jej możliwościami. Tworząc różnego rodzaju wyroby staramy łączyć się styl klasyczny z nowoczesnością, by sprawić, że staną się one wytworami ponadczasowymi oraz uniwersalnymi. Z tego względu znajdziesz tutaj zarówno motywy roślinne, jak i takie dotyczące życia codziennego.

PotPotStudio - oryginalne naczynia ceramiczne

Szukasz alternatyw do masowej produkcji, gdzie wszystkie artykuły są swoją własną kopią?
U nas dostaniesz oryginalne naczynia ceramiczne, które różnią się kształtem oraz kolorem nawet w obrębie jednego modelu. To sprawia, że są tak bardzo unikatowe i wyjątkowe. Ze względu na specjalny sposób ich wytwarzania, wszystkie oferowane przez nas produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe. Świetnie spisują się do podgrzewania jedzenia oraz picia, gdyż nie nagrzewają się.

Miseczki użytkowe

Filozofia zen zachęca do minimalistycznego życia. W myśl tych zasad powinniśmy zrezygnować z nadmiaru i otaczać się wyłącznie najpotrzebniejszymi rzeczami, a także znaleźć wiele zastosowań dla jednego przedmiotu.
Dołożylibyśmy do tego jeszcze dbałość o naturę, ponadczasowy design, trwałość materiałów i mamy gotowy opis tego, co przyświeca nam w ręcznym wytwarzaniu naszych naczyń. Poznaj nasze miseczki użytkowe, które zaskoczą Cię wielością zastosowań.

Kubki ceramiczne ręcznie robione

Kto z nas nie lubi pić kawy lub herbaty? W dobie, gdzie filiżanki coraz częściej tracą na swoim znaczeniu, rolę tych kuchennych akcesoriów przejmują kubki. Każdy z pewnością ma swój ulubiony, w którym codziennie wypija litry uwielbianego przez siebie napoju. Oryginalne wzornictwo i dopasowany do dłoni kształt to z pewnością cechy decydujące o tym, że staje się on naczyniem najczęściej wybieranym do spożywania kawy czy herbaty.
Znajdujące się w naszej ofercie ręcznie wykonane ceramiczne kubki stworzone zostały z gliny oraz kolorowego szkliwa, który posiada wszelkie atesty przydatności do kontaktu z żywnością. Nie musisz się również obawiać o ich wytrzymałość, gdyż naczynia te bez problemu mogą być myte w zmywarce czy wkładane do mikrofalówki oraz piekarnika. Wśród naszego asortymentu można znaleźć oryginalne kompozycje zdobiące ręcznie wykonane ceramiczne akcesoria, co sprawia, że wyróżniać się będą one na tle np. zastawy stołowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z różnymi modelami naczyń znajdujących się w tej kategorii.

Talerze ceramiczne ręcznie robione

Posiłek lepiej smakuje, gdy spożywamy go w estetycznych warunkach na jedynych w swoim rodzaju naczyniach. To prawdziwa kwintesencja rodzinnych spotkań, niedzielnych obiadów oraz kolacji we dwoje. Ręcznie wykonane talerze ceramiczne nadadzą każdemu stołowi wyjątkowości oraz sprawią, że nie będziecie mieć ochoty jeść na niczym innym. Dzieje się tak ze względu na fakt, że naczynia te wyróżniają się swoją estetyką, a także rustykalnym wzornictwem. To wszystko sprawia, że ta sztuka użytkowa coraz częściej znajduje zastosowanie przy organizacji różnych imprez okolicznościowych.
Czym charakteryzują się znajdujące się w naszym asortymencie ręcznie wykonane ceramiczne talerze? Przede wszystkim są one połączeniem wysokiej precyzji wykonania z niebanalnym wyglądem. Próżno szukać zdobiącego go wzornictwa wśród innych artykułów produkowanych na masową skalę. Rustykalne ornamenty oraz niepowtarzalność elementów sprawiają, że nawet naczynia należące do jednego modelu mogą różnić się minimalnie od siebie kolorem czy kształtem.

miska
pot-pot-studio-filizanka-czarna
pot-pot-studio-biala-filizanka
pot-pot-studio-rozowa-filizanka