Poznaj donice z włókna szklanego Cermax

Donice z włókna szklanego to nowoczesne propozycje dla osób, które cenią sobie nie tylko estetyczny design, ale również wysoką jakość i funkcjonalność. Właśnie takie produkty oferuje marka Cermax. Poznaj je bliżej.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym zajmuje się Cermax?
– czym wyróżnia się włókno szklane?
– jakie są zalety donic z włókna szklanego?

Cermax - największy producent donic z fiberglassu w Polsce

Marka działa na rynku od 1996 roku, więc od ponad 20 lat wyposaża nasze domy, tarasy i ogrody w wysokiej jakości, designerskie donice. Bogata oferta zawiera między innymi donice z włókna szklanego, które za chwilę poznasz bliżej. Cermax to firma tworzona przez specjalistów w swojej branży, z wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą i umiejętnościami. 

 

Ponadto świetnie zna technologię, która pozwala jej na perfekcyjne tworzenie donic. Doskonale orientuje się w aktualnych trendach. Bacznie obserwuje polski rynek, zna jego potrzeby, co pozwala w elastyczny sposób dostosować ofertę do oczekiwań klientów. Podczas zakupów służy pomocą i radą. Stali klienci i odbiorcy hurtowi mogą liczy na bardzo atrakcyjne programy rabatowe. 

Donice z włókna szklanego - w czym tkwi ich wyjątkowość?

Już sam fakt wykonania ich z tak ciekawego materiału zachęca, by dowiedzieć się, w czym tkwi sekret ich wyjątkowości. Włókno szklane ma niezwykłe właściwości. Jest uznawane za jeden z najlepszych materiałów konstrukcyjnych. Donice z włókna są bardzo wytrzymałe i odporne. Ten unikalny surowiec daje możliwość tworzenia niepowtarzalnych kształtów, ciekawych form w dowolnym kolorze.

Cermax

Donice z włókna szklanego

Donice z fiberglassu Cermax - za co je kochamy?

  • Uniwersalne zastosowanie. Elegancja, w jakiej są utrzymane sprawia, że genialnie komponują się z aranżacjami domowymi, ogrodowymi, biurowymi, hotelowymi, restauracyjnymi, sklepowymi i budynkami użyteczności publicznej. Donice z włókna szklanego wyglądają przepięknie obsadzone roślinami, zapewniając im dobre warunki do wzrostu.

  • Niepowtarzalny design. Donice te są utrzymane w innowacyjnym stylu, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach ogrodów. Dzięki prostej, szykownej formie donice z włókna szklanego świetnie współgrają ze wszystkimi stylami, meblami, roślinnością oraz dekoracjami, zarówno w domu, jak i ogrodzie.

  • Niesamowita wytrzymałość w każdych, nawet bardzo niekorzystnych warunkach. Włókno szklane jest lekkie, elastyczne, wytrzymałe i odporne na niskie oraz wysokie temperatury. Nie ulega odkształceniom pod wpływem słońca ani oddziaływaniu na niego dużej siły. Nie pęka  także w trakcie mrozów. Woda oraz wilgoć nie oddziałują na nie. I oczywiście donice z włókna szklanego nie ulegają korozji. To wszystko sprawia, że mają ogromną przewagę nad donicami z innych surowców.

Napisany przez
Więcej od Julia
Sprawdzamy domowe systemy audio ze sklepu Omega Store
Inteligenty dom - co dziś oznacza? Sprawdzam to z marką Omega Store.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *