Pracownia OGRODOWA SCENERIA

ogrodowa-sceneria-taras

Projektujemy wnętrza w dobrym stylu, z duszą – takie, do których zawsze chce się powracać

Pracownia OGRODOWA SCENERIA powstała z marzenia oraz wizji tworzenia nietypowych i niepowtarzalnych przestrzeni ogrodowych. Nasze projekty to połączenie dobrego stylu z ciekawym i nowoczesnym designem. Dążymy do osiągnięcia efektu piękna, ładu przestrzennego i funkcjonalności szytych na miarę potrzeb naszych klientów. Od ponad 15 lat dostarczamy naszym klientom profesjonalne usługi projektowe i wykonawcze na najwyższym poziomie. Tworzymy kompleksowe projekty, od ogólnej koncepcji, aż po najdrobniejsze szczegóły aranżacji!  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o spójność i porządek na każdym etapie realizacji. Naszym Klientom służymy  radą, fachową wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Wyszukujemy oryginalne rozwiązania oparte na najnowszych trendach i technologiach. W ciągu dekady naszej działalności wykonaliśmy kilkaset projektów i realizacji na potrzeby klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz biznesowych.

Pracownia OGRODOWA SCENERIA - co projektujemy?

Tworzymy kompleksowe projekty ogrodów i wszelkich przestrzeni ogrodowych, od ogólnej koncepcji, aż po najdrobniejsze szczegóły aranżacji! Dokładamy wszelkich starań aby tworzone przez nas projekty były kompleksową odpowiedzią na zapotrzebowania klientów.  W swojej ofercie posiadamy projekty: ogrodów nowoczesnych i klasycznych we wszystkich stylach ogrodowych, tarasy drewniane i kompozytowe, ogrodzenia i panele drewniane na wymiar, oczka wodne, duże zbiorniki wodne, kaskady, fontanny, strumienie wodne, tereny wokół obiektów użyteczności publicznej, ogrody restauracyjne, ogrody pokazowe, inteligentne systemy oświetlenia ogrodowego.
Tworzymy odważne projekty w każdej stylistyce, zarówno klasycznej jak i bardzo nowoczesnej.

Pracownia OGRODOWA SCENERIA - jak przebiega proces współpracy?

Na początku naszej współpracy zajmujemy się projektowaniem, opracowujemy indywidualną koncepcje w wybranych wariantach, funkcjonalnej, spójnej stylistycznie i zgodnej z Państwa oczekiwaniami. Tworzymy wizualizacje 3D. Mamy różne możliwości przygotowania wizualizacji komputerowej do projektu w celu pokazania Państwu końcowego efektu prac. Zajmujemy się również doborem materiałów, kompletujemy dobór materiałów w ramach kilku opcji budżetowych oraz sporządzamy szczegółowy kosztorys uwzględniający wycenę wszystkich prac związanych z dokumentacją, z zakupem materiałów i kompleksową realizacją wykonawczą. Ostatnim etapem prac jest wykonanie stworzonego przez nas projektu zgodnie z zaakceptowanym projektem z zachowaniem ustalonego terminu i harmonogramem prac. Kiedy realizacja dobiegnie końca przekazujemy Państwu wytyczne pielęgnacyjne i udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas usługi.

ogrod-magnolia-taras
taras-w-ogrodzie
taras-ogrod
ogrodowa-sceneria-zbiornik-wodny