Pracownia Orenda

pracownia-orenda-jesienne-liscie

Pracownia Orenda – Szanujemy, Projektujemy, Dbamy

Nasz zespół tworzą architekci krajobrazu, ogrodnicy, dendrolodzy, artyści, budowlańcy i pasjonaci. Projektanci dokładają wszelkich starań aby koncepcje oraz projekty wraz z wizualizacjami odzwierciedlały inwencję, natomiast kadra wykonawcza rzetelnie realizuje zamierzony plan. Kreowana przez nas przestrzeń traktowana jest indywidualnie, jednakże przy uwzględnieniu otoczenia pamiętając o tym, aby zachować równowagę w przyrodzie.

Katarzyna Pieniawska

Założycielka Pracowni Projektowania Zieleni Orenda, architektka krajobrazu, plastyczka- repuser, florystka, pedagożka. Projektuje, sadzi i opiekuje się roślinami w ogrodzie. Uwielbia ogrody o charakterze naturalistycznym. Swoje doświadczenie zdobyła przy współpracy z firmami zajmującymi się architekturą jak i architekturą krajobrazu. Orenda to dusza i takie właśnie ogrody – ogrody z duszą – realizuje.

Katarzyna Gierczyk

Współtwórczyni Pracowni Projektowania Zieleni Orenda. Inżynierka środowiska, florystka, edukatorka. Projektuje i realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia. Kocha ogrody dzikie, którym często nadaje charakteru. Swoje doświadczenie zdobyła współpracując z firmami budowlanymi i projektowymi. Orenda to równowaga i właśnie do takiej równowagi w ogrodzie dąży.

pracownia-orenda-betonowy-murek
pracownia-orenda-ogrod
pracownia-orenda-pergola-drewniana-w-ogrodzie
pracownia-orenda-szare-doniczki