Pracownia projektowa Balińska Wnętrza

balinska-wnetrza-salon-lamele-lustro

Pracownia projektowa Balińska Wnętrza - kilka słów o nas

Właścicielem  pracowni projektowej balińska – wnętrza jest projektant wnętrz Agata Balińska. Pracownia zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Projektowanie wnętrz to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, przynosząca zadowolenie i satysfakcję. Stworzymy komfortowe i funkcjonalne wnętrze, które będzie współgrało w osobowością jego właścicieli.

Oferujemy różne warianty współpracy w zakresie projektowanie wnętrz

W swojej ofercie posiadamy różne warianty współpracy takie jak: projekt wykonawczy z wizualizacjami lub rysunkami 3D, dokumentacją techniczną dla wykonawcy prac doborem materiałów i wyposażenia, projekt wykonawczy bez wizualizacji, z dokumentacją techniczną dla wykonawcy oraz doborem materiałów i wyposażenia, projekt koncepcyjny z wizualizacjami lub rysunkami 3D, rzutem poziomym układu funkcjonalnego pomieszczeń bez szczegółowej dokumentacji i doboru materiałów, projekt częściowy według potrzeb, np. projekt układu funkcjonalnego pomieszczeń i rozplanowania punktów elektrycznych i hydraulicznych.

Jak przebiegają prace projektowe?

Prace projektowe dzielimy na kilka etapów, a wyniki pracy są konsultowane i akceptowane przez klienta po ukończeniu kolejnych etapów. Zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami w zakresie funkcji, stylu, kolorystyki i materiałów; określenie budżetu inwestycji oraz ustalenie zakresu i harmonogramu współpracy. Następnie przesyłamy formularz ze szczegółowymi pytaniami, który pomorze nam sprawniej przygotować projekt. W kolejnym etapie dokonujemy inwentaryzacji i dokumentacji fotograficznej inwestycji.
W przypadku współpracy online lub obiektu na etapie budowy, bazujemy na rzutach przekazanych nam przez Klienta. W etapie drugim przygotowujemy rzutu aranżacji funkcjonalno- użytkowej wnętrza ( jednej /dwóch wersji do wybrania). Następnie przygotowujemy moodboard, czyli wizualne przedstawienie koncepcji projektowej w formie tablicy inspiracji. Zawiera on zestawienia kolorystyczne, proponowane materiały i dekoracje. Ma on na celu przybliżenie klientowi pomysł na  aranżację projektowanych wnętrz.
Po zaakceptowaniu wizualizacji/rysunków 3D przystępujemy do opracowania szczegółowego projektu wykonawczego.

Pracownia projektowa Balińska Wnętrza - nadzór autorski nad realizacją

Na zlecenie Klienta prowadzimy nadzór autorski nad realizacją. Omawiamy projekt z ekipą wykończeniową, sprawdzamy zgodność wykonywanych prac z projektem podczas wizyt na budowie i rozmów telefonicznych,  rozwiązujemy zaistniałe wątpliwości i odpowiadamy na pytania wykonawców. Istnieje możliwość zrealizowania przez nas zamówień materiałów i  koordynowania dostaw.

 

balinska-wnetrza-sypialnia
balinska-wnetrza-salon
balinska-wnetrza-lazienka
balinska-wnetrza-kuchnia-z-kamieniem
lazienka-biala