PRO-WELLNESS – Fotele masujące idealne dla całej rodziny

fotel masujący milan pro wellness w salonie
Uwielbiasz relaks w domowym zaciszu? Kiedy po ciężkim dniu pracy albo intensywnych ćwiczeniach możesz odpocząć?

Uważam, że najlepszy jest wtedy masaż. A jako idealne rozwiązanie proponuje fotel masujący. Według mnie świetną ofertę tego typu urządzeń posiada PRO-WELLNESS. Ich produkty zapewniają gimnastykę tak potrzebną dla naszego zmęczonego ciała a dodatkowo rozciągają mięśnie, które stają się bardziej mobilne. Naukowo potwierdzono, że masaż korzystnie wpływa na nasz organizm – stajemy się bardziej aktywni fizycznie, a także przestajemy zażywać leki przeciwzapalne. Dodatkowo regularne masaże chronią nasze ciała od przykurczy, urazów, a także zesztywnień. Zastanawiasz się jak stworzyć domową strefę regeneracji oraz jaki fotel masujący będzie najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny? Z PRO-WELLNESS to bardzo proste! Ich oferta jest bardzo szeroka. Możecie wybierać wśród wielu dostępnych modeli. Dopasować je do indywidualnych potrzeb. Jakie fotele masujące spotkasz w PRO-WELLNESS?

Fotele relaksacyjne

fotel z masażem AT FX

Posiadające system masażu, charakteryzujący się podstawowymi ruchami bądź delikatnymi uciskami przy pomocy wibracji tudzież poduszek powietrznych. Masaż jest bardzo przyjemny. 

Dla kogo fotele relaksacyjne? Świetnie sprawdzą się wśród osób poszukujących idealnego urządzenia do odprężenia i relaksu. Dla których standardowy fotel czy kanapa nie są wystarczające. Rozkładane fotele relaksacyjne bardzo dobrze zastąpią zwykłe modele, jak i te w rodzaju uszak. Najlepszą, a także najwygodniejszą dla siebie pozycję można bez problemu ustawić dzięki regulowanym kątom nachylenia. Dodatkowo podstawowy masaż odpręży i zapewni uczucie komfortu. 


fotel relaksacyjny FX2

Relaksacyjny

fotel masujący – model FX2


Część z foteli relaksacyjnych dostępna jest w wariantach, gdzie oprócz odchylanego oparcia bądź podnoszonego podnóżka można także zmodyfikować kąt pochylenia siedziska. Mowa tu o pozycji Zero Gravity, która układa ciało tak, by ucisk oraz przykurcze mięśni zostały wyeliminowane. Muszę dodać, że tak właśnie wygląda astronauta śpiący w kosmosie. Tam nie ma grawitacji, więc ta pozycja jest przyjęta za najlepszą dla ludzkiego ciała. 

Fotel relaksacyjny zadba o Twój właściwy odpoczynek i zagwarantuje najbardziej optymalne ułożenie. 

Fotele klasyczne

fotel masujący w kolorze beżowym

Klasyczne modele opierają się na głowicy masującej, która potrafi odtworzyć ruchy wykonywane przez masażystę. Takie fotele gwarantują relaks i dodatkowo sprawdzą się jako urządzenia prozdrowotne. Nadają się zarówno dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, jak i tych, które pragną się więcej ruszać. Śmiało można korzystać z nich chcąc:

  • polepszyć elastyczność mięśni,
  • przyspieszyć ich regenerację
  • zmniejszyć do minimum ryzyko pojawienia się stanów zapalnych. 

Luksusowe fotele masujące

fotel masujący pw550 w salonie

To innowacyjne urządzenia oparte na nowoczesnej technologii. Idealne dla osób najbardziej wymagających. Gwarantują najlepsze doznania z możliwych. To połączenie regeneracji i odnowy zarówno ciała, jak i umysłu. Posiadają wiele przydatnych dla naszego zdrowia funkcji:

  • grzewcze, 
  • rozciąganie, 
  • idealnie dopasowany do użytkownika masaż całego ciała,
  • program gimnastyczny,
  • koloroterapia, 
  • muzyka, 
  • wydajny drenaż limfatyczny kończyn.

Tym wszystkim możesz sterować przy pomocy paneli dotykowych bądź rozbudowanych kontrolerów. Luksusowy fotel masujący to miejsce odnowy w domowym zaciszu. Te modele są większe od klasycznych. Posiadają pełen wachlarz funkcji, które odmienią codziennie życie wszystkich domowników. 


fotel masujący pro wellness pw530 w kolorze beżowym

Luksusowy

fotel masujący – model PW530


Fotele masujące od PRO-WELLNESS to nowe możliwości odkrywane każdego dnia. Gdybym mogła – kupiłabym wszystkie. A który model wybierzesz Ty i Twoi najbliżsi?

Żeby móc się wylegiwać w fotelu masującym, ale mieć wszystko pod kontrolą, polecam Ci inteligentne włączniki, które można sterować aplikacją. Czyli nie musimy się nawet podnosić z fotela. 🙂Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Porcelana z niebieskim wzorem — klasyka w nowoczesnym wydaniu
Porcelana z niebieskim wzorem, to najpiękniejsza ozdoba stołu podczas każdego spotkania. Zachwyca...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *