Profi Parkiet, czyli kompleksowa obsługa od zakupu do montażu

baner_gdrzwi_

Podłoga i drzwi to elementy wyposażenia, których nie kupujemy często. Dlatego warto zastanowić się nad najlepszym rozwiązaniem i poświęcić czas, by podjąć mądrą decyzję. Profi Parkiet pomoże ci na każdym etapie.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym zajmuje się Profi Parkiet?
– jakie podłogi proponuje?
– jakie drzwi są dostępne w ofercie?

Profi Parkiet dla twojego komfortu

Na słowo „remont” dostajesz białej gorączki? Nic dziwnego — już samo planowanie potrafi skutecznie zniechęcić do dalszych czynności. Gdzie kupić materiały? Od czego zacząć? Jakim specjalistom zlecić pracę, by nie wyrywać włosów z głowy? Odpowiedzią na wszystkie pytania jest Profi Parkiet. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która z przyjemnością wskaże optymalne rozwiązania do twojego domu lub mieszkania. Szukasz podłogi do kuchni? A może czas na wymianę drzwi wejściowych? Wszystko czeka w jednym miejscu.

 

Profi Parkiet zajmuje się nie tylko sprzedażą konkretnych produktów. Firma wykona montaż podłóg drewnianych, laminowanych czy winylowych. Zamontuje również drzwi i listwy przypodłogowe. Eksperci zajmą się też cyklinowaniem i odświeżaniem podłóg, a nawet kafelkowaniem. Niestraszne im prace elektryczne i hydrauliczne oraz wykończenie ścian i sufitów. Wykwalifikowany zespół stworzy też projekt i aranżację wybranego wnętrza. Brzmi doskonale? I tak właśnie jest.

Podłogi dla wymagających

W bogatej ofercie Profi Parkiet czekają między innymi gotowe podłogi renomowanych marek. W sklepie internetowym znajdziesz propozycje takich firm, takich jak Baltic Wood, Finish Parkiet czy Notus Wood. Ciekawym rozwiązaniem są również panele laminowane i winylowe, które są łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. Do wyboru jest mnóstwo wzorów i kolorów podłóg o różnym przeznaczeniu. Na stronie Profi Parkiet znajdziesz produkty do każdego wnętrza — od pokoju dziecka, poprzez salon aż po kuchnie.

 

Podłoga, jaką wybierzesz (z pomocą obsługi lub samodzielnie) może zostać zamontowana przez pracowników firmy. Dzięki temu masz pewność, że praca będzie wykonana ze starannością, a efekt usatysfakcjonuje cię w 100%. Przy okazji wyboru podłogi, zajrzyj też do propozycji listew, by stworzyć we wnętrzu spójną przestrzeń.

 

Profi Parkiet

Profesjonalny Salon Podług Gdynia Trójmiasto

Solidne drzwi dla twojego bezpieczeństwa

Profi Parkiet proponuje różne rodzaje drzwi od topowych producentów. Czekają rozwiązania marek Dre, Barański, Intenso czy Porta. Mnogość dostępnych modeli gwarantuje, że wybierzesz produkt spełniający twoje oczekiwania. Klasyczne, nowoczesne, awangardowe — drzwi dostępne u Profi Parkiet z łatwością dopasujesz zarówno do stylu panującego we wnętrzu, jak i zewnętrznej elewacji. Warto połączyć je z podłogą, by wspólnie tworzyły harmonijną całość lub wręcz przeciwnie — bawić się kontrastami i komponować niestandardowe aranżacje. Najważniejsze, by drzwi spełniały swoją podstawową funkcję i zabezpieczały cię oraz domowników przed niechcianymi intruzami.

 

Montaż drzwi możesz spokojnie zostawić w rękach specjalistów. Kadra Profi Parkiet może pochwalić się wieloma realizacjami, które do dzisiaj cieszą swoich nowych właścicieli. Ty również możesz stać się jednym z nich.

 

  • montaż podłóg, drewnianych, laminowanych, winylowych
  • montaż drzwi wewnątrzlokalowych, klatkowych oraz wejściowych do domu
  • montaż listew przypodłogowych
  • usługi parkieciarskie : cyklinowanie, odświeżanie podłóg
  • kafelkowanie
  • elektryka, hydraulika
  • wykończenie ścian i sufitów
  • aranżacje i projekty

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Świat Ogrodzeń
Świat Ogrodzeń — dystrybutor renomowanych marek produkujących nowoczesne ogrodzenia.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *