PROLAMP

prolamp-lampa-z-podwójnym-kloszem

PROLAMP – tradycja od lat 90tych XX wieku

Firma PROLAMP to firma rodzinna, która na początku lat 90. ubiegłego wieku rozpoczęła działalność w produkcji oświetlenia ogrodowego wykonanych z żeliwa. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w odlewni żeliwa pozwoliło nam na wprowadzenie pięknych i trwałych produktów do oferty. Początkowo były to lampy ogrodowe przeznaczone do ogrodów naszych klientów, lecz z biegiem czasu i dynamicznym rozwojem firmy zostały wprowadzone do produkcji i sprzedaży latarnie parkowe oświetlające wiele miejsc w Polsce i Europie.

Jednym słowem – Lampy do nasza pasja !

PROLAMP – od pomysłu do produkcji

Oferujemy szeroki wybór różnych wzorów lamp ogrodowych, latarń parkowych, kinkietów naściennych w różnych konfiguracjach. Pojedyncze, podwójne… aż do pięciu punktów świetlnych na różnego typu wysięgnikach. A to wszystko wyprodukowane z żeliwa, czyli trwałego materiału, wręcz antywandalowego.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy m.in. na wyprodukowanie słupów żeliwnych wg. specyfikacji klienta. Wszystko ustalamy indywidualnie i przedstawiamy odpowiedni kosztorys.

Posiadamy również możliwości produkcyjne stylowych słupów oświetleniowych wykonanych z aluminium.

PROLAMP — solidne słupy oświetleniowe

Produkujemy słupy oświetleniowe wykonane z trwałego materiału jakim jest żeliwo, które stanowią znakomite wyposażenie dla parku, jak i dużego ogrodu. Dostępne są w klasycznej czarnej kolorystyce, dlatego dopasują się do aranżacji każdego klasycznego ogrodu, jak i parku. Słupy żeliwne są uważane za najlepsze propozycje na rynku, ze względu na ich wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne, jak i atrakcyjny wygląd. Konstrukcja jest wzmocniona i odporna na deszcz, słońce, śnieg, jak i niskie i wysokie temperatury.

prolamp-lampa-z-podwójnym-kloszem
prolamp-kinkiet
prolamp-lampa
prolamp-lampa-na-tle-ściany
  • 502 979 222