PROMAR Lighting

pomar-lighting-lampy

Promar — Co proponujemy w ramach programu Dom i Ogród?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu klientów i oferujemy im różne możliwości oświetlenia do ich domów oraz zielonych przestrzeni wokół. Wśród naszego asortymentu znajduje się między innymi oświetlenie ogrodowe, lampy ogrodowe i parkowe oraz naświetlacze. Dbając nie tylko o funkcjonalność, ale również o design, proponujemy również fontanny, umywalki ogrodowe, skrzynki na listy czy akcesoria do stajni. Zapraszamy również do obejrzenia mebli ogrodowych.

Promar — co oferujemy dla sektora publicznego?

W ramach projektu Miasto i Ulica, Promar przygotował bogatą ofertę stylowych lamp (słupów, kinkietów, opraw), latarni parkowych oraz ulicznych, czy oświetlenia zewnętrznego LED. Z przyjemnością podejmiemy się wykonania małej architektury, zegarów ulicznych w różnych stylach, a nawet zdrojów i pomp ulicznych. Tę część naszej oferty kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i inwestycji obiektowych, ulicznych.

Promar — dla kogo jeszcze mamy ciekawe propozycje?

Współpracujemy między innymi z firmami z branży górniczej oraz podmiotami zainteresowanymi obrotem elementami złącznymi. Proponujemy zatem szerokie spektrum asortymentu, a w nim na przykład: śruby z łbem sześciokątnym (z niepełnym oraz pełnym gwintem), śruby pasowane, imbusowe, soczewkowe z podsadzeniem kwadratowym, z łbem kwadratowym, czy do napędu przenośników.
W celu zapoznania się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu. Specjaliści z firmy Promar zawsze chętnie pomogą i udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

PROMAR-Lighting-lampa
PROMAR-Lighting-czernica
PROMAR-Lighting-latarnia
PROMAR-Lighting-zegar