Promar

promar-glowne

Promar — Dopasowanie w każdym calu!

 Dbając o każdy szczegół swojego domu, warto dłużej zastanowić się nad wyborem odpowiedniego zlewozmywaka. To on, jako centralny punkt kuchni, ułatwia nam codzienne prace. Nasze produkty zadbają o upiększenie wnętrza klasycznego, o nowoczesnym charakterze a także idealnie wkomponują się w stylizowane kuchnie. Mając na uwadze komfort użytkownika dbamy o jak najlepszą jakość produktów, które wykonane są z piasków granitowych oraz starannie dobranych żywic. Daje to możliwość długiego użytkowania i cieszenia się idealnym wpasowaniem się w niemalże każdą stylizację.

Granitowa JAKOSĆ I TRWAŁOŚĆ na lata!

Funkcjonalność oraz styl to cechy charakterystyczne naszych produktów. Dzięki idealnemu połączeniu jakości z trwałością nasze propozycje stanowią doskonałe dopełnienie każdej kuchni. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, aby móc dostosować się do większości wnętrz. Możesz u nas znaleźć zlewozmywaki kuchenne w kolorze białym, beżowym, pustynnym, szarym, czarnym a także czarnym metaliku. Nie musisz już obawiać się standardów, które zabijały kreatywność. Czerwony, zielony i niebieski też się znajdzie 🙂
Materiał używany w naszych wyrobach to najtrwalsze rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Połączenie piasków granitowych i żywic to rozwiązanie dla każdego. Mieszanka ta daje gwarancję odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz zachowania pierwotnego wyglądu nawet w trudnych warunkach. Ich właściwości są docenianie przez większość dotychczasowych użytkowników.
Zlewozmywaki granitowe nie są wrażliwe na działanie większości środków chemicznych jak i działanie skrajnych temperatur (patrz instrukcje producentów).

prmar-zlew
promar_zlew
promar-zlew-do-kuchni