Pure Nordic

pure-nordic-kwiat

Pure Nordic - co nas inspiruje?

Kultura północy jest naszą inspiracją – jej minimalizm, prostota i użyteczność położona z niezwykłym ponadczasowym wzornictwem. Czystość i prostota formy to nie jedyny wspólny mianownik przedmiotów, który znajdziesz na pure-nordic.pl, bliska jest nam filozofia hygge –  filozofia skandynawskiego stylu życia zgodnego z naturą. Znajdziesz u nas dodatki do domu w stylu skandynawskim, głównie z Europy Północnej, którym bliska jest estetyka i nordycka stylistyka. Nieustannie szukamy nowych inspiracji, marek, które tworzą akcesoria i meble do domu w duchu nowoczesnego designu i tradycyjnych sposobów produkcji. Chcemy by każdy, kto urządza swój dom, balkon czy taras, mógł to zrobić w zgodzie z naturą, przy zastosowaniu nowoczesnych mebli i oryginalnych dodatków. Ponadczasowe naturalne materiały – bambus, rattan, juta, glina, drewno, trawa morska, jedwab, len, wełna, bawełna to wspólny mianownik produktów, które znajdziesz w Pure Nordic. Unikamy masowej produkcji gdyż odbiera ona rzeczom, którymi się otaczamy… duszę.

Pure Nordic - ręcznie wykonane akcesoria

Dbamy o to, by każdy przedmiot miał swoją niezwykłą historię, niektóre – ręcznie wykonane akcesoria z założenia posiadają niedoskonałości wpisane w rzemieślniczy sposób wytwarzania – nieregularne formy, słoje drewna, niepowtarzalna glazura. W Pure Nordic znajdziecie będące kwintesencja stylu skandynawskiego meble od House Doctor, czerpiące garściami ze stylu Boho dodatki od Madam Stoltz czy artystyczne akcesoria od Muubs.

Pure Nordic - skandynawskie donice i doniczki

Kamionkowe doniczki na nóżkach, szkliwione doniczki-twarze, industrialne metalowe donice to nieszablonowy sposób nadania wnętrzu skandynawskiego charakteru. Nowoczesne donice i kwietniki są obowiązkowym elementem wystroju nowoczesnego wnętrza. Donice i doniczki od wieków stanowią element dekoracyjny – w naszej ofercie znajdziesz donice do domu i ogrodu, dzięki czemu wyeksponujesz rośliny lub uzyskasz nieszablonowy schowek na domowe bibeloty. Zobacz ręcznie wykonane doniczki Madam Stoltz, donice House Doctor, ręcznie malowane doniczki Bloomingville oraz doniczki Muubs.

pure-nordic-wazony
pure-nordic-talerze
pure-nordic-pudeleczka
pure-nordic-mieszkanie