Ralston

ralston-farby

Profesjonalne farby ze stuletnim doświadczeniem

Od 1916 roku jesteśmy innowatorami w przemyśle, który znamy na wylot. Chcemy zatrzymać to, co jest dobre, i poprawić to, co może być lepsze. W tym samym czasie nie zapominamy, że innowacje mają sens tylko wtedy, kiedy pomagają naszym klientom iść do przodu. Oczywiście – dobra farba to podstawa. A tę gwarantuje Ralston. Ale zdajemy sobie sprawę z tego, że Ralston musi wspierać swoich klientów jako malarzy i jako firmy. Nie wprowadzamy innowacji, bo wszyscy to robią. Wprowadzamy innowacje, żeby ulepszyć produkty, które sprawią, że malowanie będzie przyjemnością, i które pozytywnie zaskoczą naszych klientów.

Ralston to pasja do pięknych farb

Po prostu tworzyć najlepsze farby – to właśnie to, co chcemy robić i co robimy. Lubimy pracować z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję. Pracownicy naszego laboratorium potrafią godzinami opowiadać o procesach chemicznych, dzięki którym nasze farby są tak szybko pyłosuche. Jednak dla malarza najważniejszy jest po prostu rezultat, z którego można być dumnym. Dla nas też!

Międzynarodowa współpraca firmy Ralston

Firma Ralston jest aktywna międzynarodowo w wielu krajach. Dzięki osobistemu kontaktowi i bliskiej współpracy poznajemy naszych klientów i rynki lokalne. Tworząc przestrzeń na Twoje przedsiębiorstwo, trwałe produkty i osobisty kontakt między naszymi pracownikami i Tobą – w ten sposób chcemy dbać o ciągłość Twojej i naszej własnej działalności.

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów

Skuces odnosi się wspólnie, dlatego też podstawą jest dla nas zrozumienie potrzeb naszych klientów. Czasem oznacza to nie tylko to, co wyrażone jest słowami-dlatego jesteśmy wyczuleni na odbieranie sygnałów, na które możemy odpowiedzieć proponując nowe rozwiązania. Każdego dnia z pasją oddajemy się tworzeniu produktów możliwie jak najwyższej jakości. Cchemy regularnie zaskakiwać naszych klientów kreatywnymi i sprytnymi innowacjami.

W Ralston dbamy o środowisko

Zrównoważony rozwój i innowacyjność to synonimy postępu. A postęp zaczyna się od naszych ludzi. Jako holenderska firma rodzinna wspieramy innowacje, które naprawdę wpłyną na lepszą równowagę między ludźmi, środowiskiem naturalnym i zyskiem. Dążymy do ekologicznych rozwiązań w dziedzinie surowców, dłuższej żywotności farb, redukcji ilości odpadów, zużycia wody i emisji CO2 oraz wtórnego użytku opakowań.

ralston-kolor-farb-szarosci-beze
ralston-kolor-farb-jasne-pastelowe-kolory
ralston-kolor-farb-fiolety-beze
farba-zolta-bezowa-szara
ralston-kolor-farb-czerwony-niebieski