zdjecie1

Ramoteka - z zamiłowania do rzemiosła artystycznego

Ramoteka to miejsce, w którym tworzymy z zamiłowania do drewna, naturalnych materiałów i przede wszystkim – rzemiosła artystycznego. Projektujemy i własnoręcznie oprawiamy lustra i obrazy, łącząc prostą formę z ciekawą fakturą i dopracowanym detalem.

Najwyższa jakość

Dopracowanie detalu i dobór materiałów najwyższej jakości pozwalają na obcowanie z przedmiotem przez długie lata. Każdy szczegół ma znaczenie, a w połączeniu z wyjątkową estetyką i prostą formą tworzy całość budzącą radość użytkownika. Twórczość to dla marki połączenie autorskiego pomysłu z pasją tworzenia. Produkcja handmade z użyciem naturalnych materiałów pozwala na nadanie niepowtarzalnego charakteru nie tylko produktowi, ale też wnętrzom, w których się pojawi.

Solidnie wykonane przedmioty

Misja marki to wzbudzanie radości z obcowania z ręcznie, solidnie wykonanym przedmiotem, stworzonym z dbałością o walory estetyczne i każdy szczegół. Produkt dostosowany do potrzeb klienta, oparty na autorskim pomyśle stworzonym w naszej pracowni staje się niepowtarzalny niczym każdy plaster drewna i taki też charakter nadaje wnętrzu. Prosta forma, naturalne materiały i dopracowany detal łączą w sobie użytkowość i estetykę. Pragniemy, by nasze produkty odzwierciedlały z jak ogromną pasją są tworzone.