Raw Decor

Raw-decor-zdjecie-glowne

Pasja, z jaką to robimy...

Podczas projektowania naszych mozaik skupiamy się na tworzeniu wzorów, które są ponadczasowe, a jednocześnie charakteryzują się oryginalnym designem i stylowymi formatami. Inspirujemy się zarówno tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi trendami, aby stworzyć niepowtarzalne produkty. W trakcie produkcji kładziemy nacisk na utrzymanie najwyższych standardów jakości. Dowodem na to są tysiące zadowolonych klientów i architektów, którzy polecają nas swoim bliskim i znajomym. Nasza pasja do tworzenia mozaik sprawia, że z przyjemnością obsługujemy klientów, szczególnie ciesząc się, że wpływamy na kształtowanie branży wnętrzarskie

Najnowsze trendy i światowy design

Jako Raw Decor wyróżniamy się na rynku płytek ceramicznych poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości oraz usług, które są w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów, co sprawia, że nasze produkty pasują zarówno do klasycznych wnętrz, jak i tych nowoczesnych czy loftowych.  Poza płytkami oferujemy również ceramikę dekoracyjną, taką jak wazy, stołki ceramiczne czy lampy stołowe.

Podpowiadamy i doradzamy

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdziesz porady i podpowiedzi dotyczące inspirujących aranżacji, trendów oraz  praktyczne porady i wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich dodatków i kolorystyki. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pomysłów na łazienkę, kuchnię, sypialnię czy salon, na naszym blogu znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby stworzyć wyjątkowe wnętrza. Dzięki naszym ekspertom możesz być pewien, że dostaniesz najlepsze i najbardziej aktualne informacje.

raw decor - arabeska Carska
raw decor - Płytka Eclair
raw decor - płytki arabeska