REHAU

20 000 pracowników w 54 krajach

20 000 pracowników, w 54 krajach, na sześciu kontynentach jest partnerem klientów w wielu branżach – w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, urządzaniu wnętrz. Jesteśmy na ziemi, pod wodą, w kosmosie, w samochodach, samolotach, meblach, oknach – gdziekolwiek nie spojrzysz i czegokolwiek nie dotkniesz, jest szansa, że zastosowano tam rozwiązania REHAU.

W tym roku REHAU zaprezentowało nową kolekcję matowych powierzchni meblowych. Wyjątkowo aksamitne, a zarazem odporne fronty, odpowiadają na potrzeby setek tysięcy użytkowników, którzy chcą cieszyć się komfortem i pięknem domowej aranżacji. Kolekcja REHAU noble matt pozwala na stworzenie wymarzonej kuchni w 12 nowych, matowych odcieniach nawiązujących do natury, prostoty i otaczającego nas świata. Decydując się na REHAU możesz również wybrać meble wykonane z akrylu bądź polimerowego szkła – w połysku lub macie.

Czym Cię zachwycą meble REHAU?

Decydując się na REHAU możesz być pewien jakości produktu, który kupujesz. Trwały, odporny na przypadkowe uderzenia czy promieniowanie UV, a co za tym idzie zachowujący swój kolor materiał to podstawa.

Czy wiesz, że wybierając polimerowe szkło w wersji slim możesz użyć go na ścianę?

Świetnie spisze się w bardziej wymagających pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia. To jedne z wielu cech, które na pewno Cię zaskoczą.

Umeblowanie z wysokiej jakości szkła polimerowego i akrylu jest idealne do nowoczesnych domów. Doskonale komponuje się z aranżacją pomieszczenia. Fronty mebli REHAU zdobywają serca miłośników niepowtarzalnych wnętrz, dzięki połączeniu stylu i funkcjonalności. Nadadzą kuchni powiewu świeżości i indywidualnego charakteru. Każdy odnajdzie tu rozwiązanie idealne dla siebie.

  • Baranowo, ul. Poznańska 1A
  • 62-081 Przeźmierowo k. Poznania
  • +48 61 84 98 400
  • poznan@rehau.com